Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért szeretik ma olyan sokan...

Kedves Vezető kérdése:

Miért szeretik ma olyan sokan Magyarország-on a mumble rap et, pl Azahriah, Tóth Andi, stb ?

Figyelt kérdés

Ízlések, és pofonok, tudom,

Tóth Andinak pár zenéjét Én is szeretem, ami nem annyira mumble rap jellegű és már nagyon fiatalon is jó hangja volt.

Azahriah nak sincs rossz hangja, de a körülötte lévő nagy hipe-ot sem értem.

Azt látom, hogy sok helyen nagyon nagy tehetségnek tartják, valahol már Jimmy-hez is hasonlították :D.

Én az elektronikus zenét szeretem a legjobban, azok közül is a régieket főleg, de minden más műfajból is van amit/akit szeretek, pl Michael Jackson, Madonna, Queen, Doors, Billy Idol, s.t.b, s.t.b.

Szóval nyitott vagyok mindenre, és remélem sikerült éreztetnem hogy amit nem értek, az az amúgy kb 10 éves MŰFAJRÓL szól, ami most nálunk nagyon megy. A mumble rap.

Ennyire nem ismerték ezt itthon, vagy mi?

Amikor teljesen mindegy mit, de dallamosan, alig érthetően elhadar valaki:


[link]


[link]


Szóval nem is mai jelenség, (az első linkem is 8 éves) ami amúgy tényleg jópofa, jól hangzik, de komolytalan is, legalábbis hatalmas tehetségnek nem nevezném.



2023. márc. 30. 11:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Ha személyeskednék, itt, írtam volna valakinek valamit. :)

Általában belém szoktak itt kötni, és megfordítják a dolgokat. SENKIVEL sincs bajom, egy platformon sem.

Szerintem értesz Te.

Az ecsetfej szleng már vagy 7 éve elterjedt, minden generációnak megvolt az általános hajviselete.

És minden műfajnak is


Rock, techno, punk, rumble rap, stb..


Beszélgetünk, jó?

Meg ne sértődj már nekem, kérlek, amikor nem is ismerjük egymást.


Azariah szerintem ennyi:


"Éhhh-jahh, Éhhj-jahhh.."


Ezagyakri. Kérdések ezjó.


Mindenkinek jó.


Cskazene szól..


Megmutatomhógy,


Könnyenlehet jól, könnyenlehet jól" :D


Tóth Andit se kedvelem különösebben, de ő valóbanbőstehetség, és nagyon jól áll neki ez a junkie jelleg is, meg a bebszásai, és szép is, igen, de nézd meg ezt a 2. kérlek, és megérted, ja és elfogadom hogy mondjuk Azahriah ot szereted, Én nem, de veled az égvilágon semmi bajom sincs, és mással sem, és nem kell megfejteni Én nem szeretem, és ismerőseim sem, csak megérteni akarom azt hogy miért szeretik/ tartják tehetségnek pl Őt, egy Mumle Rappelő Timberlake-Kispál-Quimby masszát.

Ja, igen, mondom, Andit se rajongom, de kedvelem a kinézetét, beképzelt liba stílusát, tök aranyos szerintem, és ő azért valóban Őstehetség:


[link]


Ezt meg nézd már meg, a második a példás:


[link]


[link]


Esetleg nem hasonlít valamelyikre picit a listából, amit kint vagy 10 kinevetnek kint a valódi zenészek? :D

2023. ápr. 6. 11:41
 12/18 anonim ***** válasza:

11. Őstehetség? Egy 0 az egész ember.


Azért van mit ennie, mert minden 2. nap kirak az instájára feet pic-eket, amire a 40-es férfiak izgulnak xDDDDDD


Nézd csak meg az egyik komment szekcióját.

2023. ápr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Olyan is van, igen,

Szép csaj, de szerintem semmi rendkívüli, engem szórakoztat ahogy felidegesíti az embereket, meg a beképzeltsége :D


Előtte sosem mondtam ilyet, hogy valami Instás aranyásónak jól állna a flegmaság.:D


Tényleg érdemes megnézned pl amit linkeltem, hogy milyen hangja volt már kamaszként, aztán persze

"Őt is elbszták", mint pl Rúzsa Magdit.


Erre mondják:


"Ilyen ez a popszakma" :)

2023. ápr. 6. 21:38
 14/18 anonim ***** válasza:

13. "Ilyen ez a popszakma" :)


Ja. Magyarországon. Ahol az embereknek senkinek nincs zenei ízlése, és csak a botrányhősöket szeretik xD


A beképzeltség szánalmas, mivel hogy nincs mire.

2023. ápr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Ezeket az ecsetfejű gyerekeket fel sem engedtéj a színpadra. Erre a mondatra szeretnék reflektálni. Ha nem engedték volna fel őket akkor hogy tudott befutni a The Cure Robert Smith hajával akkor nem lett volna esélyük. Persze abban a közegben ahol ők voltak másoknak is hasonló hajköltrményük volt, de ők lettek a leghíresebbek!
2023. ápr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15. Közben rájöttem, szerintem a kérdező csak saját magát akarja mentegetni, hogy ő is ilyen zenéket hallgat, csak nem meri felvállalni, ezért inkább hisztizik.


pl. Azahriah-t, meg a Tóth Andit, a két szennyet élteti, és védi, de azért fúj ecsetfejűek xD

2023. ápr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Az a jó, kedves 16 os, a hozzászólásodban, hogy az előzmények, a kérdésem, és az utána elhangzottak után, önmagad értelmi képességét minősíted vele ! :D


(De a gyengébbek kedvéért, ott van az előző oldalon , a gyenge elmék ürességbe, pár mondat :), az elektronikus zene a kedvencem, de szeretek mást is, próbáltam jelezni, kedvéért, hogy a stílusról szólt a kérdésem, miután ez egyesek számára nem derült ki a kérdésből :)


Andit bírom, szerintem aranyos a "beképzeltsége", és az meg magyarország kommunista szegénysége, hogy ha egy énekesnő, iszik, cuccozik, jól érzi magát, az botrány.


A kommented.. na az botrány :D

2023. ápr. 11. 15:00
 18/18 anonim ***** válasza:
#2 szegyen hogy ebbe az orszagba mar zenerol sem lehet beszelni anelkul hogy kozbe jonne a politika..
2023. szept. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!