Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek e 3 banda közül...

Szerintetek e 3 banda közül melyik a legjobb? Mennyire ismerik/szeretik őket Magyarországon?

Figyelt kérdés

Story of the Year , Lostprophets , Taking Back Sunday


Én mindhárom bandát jól ismerem és szeretem, megvan az összes lemezük, nehezen tudnék dönteni hogy melyik a jobb.


Elsősorban olyanokkal szeretnék beszélgetni a témáról, akik hozzám hasonlóan ismerik és hallgatják vagy anno hallgatták őket, de természetesen mások véleményét is szívesen fogadom, csak az ilyen "mindegyik f*s emo tinimetál" című fikázó kommenteket lehetőleg mellőzzük.


Nekem az a tapasztalatom, hogy a környezetemben alig ismerik őket, névről szinte egyáltalán nem, olyat pedig senkit se tudok aki kimondottan szeretné őket. A Lostprophetstől a Rooftops-ot meg a Last Train Home-ot páran hallották már, de össz-vissz ennyi. Vidéken élek, nem Pesten. Lehet ott más a helyzet, de errefelé nemigen hallottak egyik bandáról sem. Pedig a SOTY tavalyi lemeze szerintem igencsak jól sikerült az pedig mindhárom bandára igaz, hogy nemcsak zenében, szövegben is nagyon ott vannak, nekem nagyon sokszor erőt adtak a nehéz időszakokban.



#emo #alternatív #screamo #post-hardcore #Story of the Year #Taking Back Sunday
2018. okt. 17. 02:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a Killingthesun sokkal jobb. Vagy a mother of blackhawk.

De mondhatnamnmeg az iDead snowflakes vagy Tribal Junkies-t is.

Mind hasonloak ahhoz amit te irtal de SZERINTEM jobbak.


Izlesrol kar vitatkozni az megvan ugye?

2018. okt. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem is kell. Csak kíváncsiság. De pont ilyen kommenteket vártam: nem hallottam még az általad említett bandákról, de utánanézek, lehet hogy azokat is megkedvelem. Jó tudni róla, köszi.
2018. okt. 17. 17:29
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja, hogy ezek nem is léteznek? >D jól becsaptál :)
2018. okt. 18. 03:46
 4/9 anonim ***** válasza:
:)
2018. okt. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én egyiket sem ismerem.

Lostprophets-ra ránézek és skipp.

Story of the Year - nekem túl pop, kevés benne az élő zene. De egész ügyesek.

Taking Back Sunday - 12 egy tucat. Semmi nincs, ami megfog benne.


A három küzül SOTY volt, amit hallgatnék máskor is, a többi kuka.

2018. okt. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A SOTY legjobb és talán legkeményebb lemeze a 2005-ös In the Wake of Determination, azt ajánlanám neked. Egyből a közepébe vág már az első számtól és végig nagyon ütős lemez szerintem.

A másik két banda inkább populárisabb, dallamosabb, nagyobb tömegek számára is befogadhatóbb zenét gyárt(ott).

Habár én mindhármat szeretem, a Taking Back Sunday legújabb lemeze bizony nekem is nagy csalódás. A SOTY-é viszont jó lett. Igaz elmentek a pop-osabb irányba, de így se rossz, főleg a mai mainstream zenék tükrében.

2018. okt. 21. 03:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnálatos, hogy csak balf_sz válaszok jönnek egy ilyen jó kérdésre:)


Nálam Taking Back Sunday, Lostprophets, Story of the Year a sorrend.

Én is így vagyok ezzel, hogy alig van a környezetemben olyan aki ismeri, vagy szereti őket. Főleg így "fénykoruk" után tíz évvel.

TBS számait sosem tudnám megunni és amiket írtál a Lostprophetstől azokat is imádom. Nekem a Last summer a kedvencem.

2019. máj. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 legalább önkritikád az van :)
2019. máj. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A Last Summer is nagyon jó, főleg klippel. Adja a retró fílinget rendesen. Nekem az első lemezük (thefakesoundofprogress) ami annyira nem jön be, az összes többit imádom és sorrendet se tudnék felállítani hogy melyik a jobb, mert stílusban is elég különbözőek.

A Somedays és a Dystryr/Dystryr skáláját nézve pedig a soft rocktól a metalcore-ig mindenféle jót nyomtak.

De még az utódzeneakaruk, a No Devotion sem rossz, nekem olyan U2+Keane+Depeche Mode keverék, viszont nagyon jól eltalálták, kár hogy nem folytatják abban a felállásban sem. Ha az első lemezük ilyen jó, lett volna bennük lehetőség.

2019. máj. 17. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!