Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy régebbi Fender strat...

Egy régebbi Fender strat gitárnak a kora ellenére is lehet jó felépítése?

Figyelt kérdés
Találtam egy apróhirdetést, egy régi, eléggé ütött-kopott Fender stratocastert, amelyet 40 ezerért kínál az eladó. A szériaszámát még nem ellenőriztem, ezért semmit nem tudok a hangszerről, de vajon megérhetné egy ilyen vétel? Lehet jó egy ilyen gitár is?:)

2023. ápr. 3. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Squier széria darabjai is inkább 100 ezer felett mennek használtan ha jó állapotban vannak, a mexikói Fenderek meg 200-250 ezer környékén. Ha valaki ennyire olcsón kínálja, én gyanakodnék, hogy esetleg van valami hiba. Bár első/tanuló gitárnak még akár jó is lehet. Azért itt is működik az aranyszabály az olcsó hús híg levéről.
2023. ápr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hangszerésszel illik megnézetni, amúgy szerintem megéri.

Ha kell is rá kicsit költeni akkor is, mert sajátos hangzásvilága van, jó felépítésű és tartós darab.

Azt viszont én is kétségbe vonom, hogy az 100%-os állapotban van.


Tanuló gitárnak mondjuk továbbra is inkább a Yahama Pacify 112 javasolt, de a Fender Strat nem olyan sokrétű gitár, inkább egy 2. esetleg 3. gitárnak. És inkább a színpadra "készült".

2023. ápr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 vmg ***** válasza:
100%

Az előző 2 hozzászóló leírt mindent, annyit fűznék hozzá, hogy gyakran vannak csalók is akik márkás gitárt árulnak potom pénzért, főleg ha előre kell utalnod, lehet nem kapsz semmit. Nyilván ha van személyes találkozó akkor ez nem játszik, de mindenképp valakivel nézesd meg ha vásárlásra kerülne a sor.


A Yamaha Pacifica-t én is javaslom nagyon jó kis gitár!

2023. ápr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Waff ***** válasza:
100%
Fender stratot nem kapsz 40ért, tehát tuti van valami gubanc a dologban. Légy körültekintő.
2023. ápr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mint kiderült, matricázott, azaz nem eredeti. Köszi a válaszokat!:)
2023. ápr. 3. 16:21
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Oké, kiderült, hogy kamu, nem is lehetett volna igaz-az ilyen matricázók érdemelnének valami külön bugyrot a pokolban. Azt javaslom, hogy biztos forrásból, jó hangszert vegyél, amit szívesen veszel kézbe. A gitár/gitározás érzelmi ügy. Hogyan vehetnél kézbe egy olyan hangszert, amit nem szeretsz teljes szívedből?
2023. ápr. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!