Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek feloszlik a...

Szerintetek feloszlik a Nightwish?

Figyelt kérdés
Tegnap bejelentették, hogy meghatározatlan időre felhagynak az élő koncertezéssel. De az új albumot még ki fogják adni. Utána vajon mi lesz? Elképzelhető, hogy ez a turné nagyon megterhelő volt számukra az állandó halasztgatás, bizonytalanság és Floor betegsége majd a terhessége miatt, és ezért nem vállalnak többet? Vagy csak pihenő lenne mint 2017-ben? Vagy ez már tényleg az együttes végét jelentené, hogy már senkinek sincs kedve folytatni?

2023. ápr. 7. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges találgatni, úgy is bejelentik ha valami döntés születik.
2023. ápr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy oszlik fel, egy jól működő gépezet.

Európa legnépszerűbb metalbandája kb.

Gondolom Floor-nak kell egy kis idő rendezni a sorait, ill. azért Marco kilépése sem könnyítette meg a banda dolgait.

Szóval egy kis pihenő után újraindul, valószínűleg az új album turnéztatásával.

2023. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Náluk sose lehet tudni, mi lesz a következő lépés. El tudom képzelni, hogy egy utolsó albummal lezárják a "Nightwish journey"-t. de azt is, hogy kiadnak egy eddigiektől teljesen különböző albumot, amit megint lehet fikázni, hogy "ez már nem az igazi Nightwish" meg lehet sopánkodni, hogy Marco nélkül nem az igazi. Ja, és össze lehet veszni, hogy Tarja, Anette vagy Floor a jobb énekes, melyik éra jobb. 🙂
2023. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig megéri nekik csinálni, addig fogják is, márpedig lazán töltögetik az arénákat, szóval egyelőre nem hiszem.
2023. ápr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#3.Szerintem Toumas egy személyben a Nightwish és valahogy az énekesnők váltása is mutatja. Hogy hiába került ismét oda egy nagyon jó adottságokkal megáldott énekesnő, nem tért vissza az operás symphonic-power metal vonalra hanem maradt az Anette-tel megkezdett filmzenés symphonic metal vonalon.

Van 1 elképzelése és azt végig viszi, akár tetszik a rajongóknak akár nem.

Én amúgy a Human. :II: Nature folytatására számítók.

Még kevesebb metal, még több filmzenei és szimfonikus elem, 1-2 "kötelező" slágerrel.

Amúgy érezhető egy kis kiégés is nála, szerintem jót tesz egy kis pihenő.(bár hozzátéve még így is sokkal jobban állnak, mint a honfitárs Sonata Arctica például)

2023. ápr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egy 2 évig biztos nem lesz koncert ezután, úgyhogy én el is döntöttem hogy megnézem őket még egyszer utoljára Ausztriában (Nova Rock). Ha valaki jönne, írjon. :D
2023. ápr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6.Ilyenkor mélységesen fáj, hogy nekünk teljesen elkaszálták a Rockmaraton-t. Tartsunk meg itthon egy Nova Rock kaliberű fesztivál, a Red Stage mindig tele van szóval van rá igény...
2023. ápr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6 jó ötlet, én is gondolkozom rajta.
2023. ápr. 12. 10:09
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy annyi biztos, hogy nem Floor miatt tartanak szünetet, ugyanis ő pont pár napja beszélt erről a hollandiai szólókoncertjén, egész pontosan, “hihetetlenül szomorú és csalódott, hogy megint nem csinálhatja amit a legjobban szeret”. Szóval más lehet itt a háttérben, vagy a fiúkkal vagy a managementtel valami.
2023. ápr. 16. 20:32
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Más forrás szerint:

[link]

Igazából benne lehet Floor is, de nyilván nem mondhatja ki szabadon mi az oka, mert azzal nem tartaná tiszteletben a bandát.

Tudjuk róluk is, hogy nem egyszerű eset, már bebizonyosodott Tarja korszakban is.

Xandria ezért esett darabjaira már párszor, a Nightwish-t viszont a sikerek egyben tartják.(bár már Toumas körül senki nincs lassan az eredeti felállásból, nyilván okkal léptek ki)

2023. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!