Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Amerikában most tényleg...

Amerikában most tényleg mindenki Miley Cyrus Flowers zenéjét énekli és szereti?

Figyelt kérdés
Aki tud angolul elmondana nekem hogy mit nyilatkozott a legújabb interjúban Backyard interjúnál.

2023. ápr. 15. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2023. ápr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy man! Én 2 hónapja jöttem haza, a kutya nem hallgatta a környezetemben.
2023. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem hinném hogy a szó szoros értelmében mindenki őt hallgatná.
2023. ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem mindenki de többség igen
2023. ápr. 15. 22:55
 5/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Ezt miből gondolod? Az előző fél évet kint éltem, alig hallottam akár rádióban, vagy bulikban is odakint! 330 milliós lakosságú országról beszélünk, a nagy részük azt sem tudja, ki ez! Nem vicc! Te gondolom valami tematikus fórum alapján szűröd ezt le, hogy fizetett megjelenései alapján. De mondom, kit éltem (ha összeadom az elmúlt években - covidot kivéve - lassan 4 évet összesen) és egyáltalán nem jellemző, hogy hallgatnák.
2023. ápr. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de a Flowers csak 3 hónapja jelent meg és az hogy nagy részük azt sem tudja ki az erős túlzás
2023. ápr. 16. 08:40
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os 330 millió lakosból elhiheted, hogy a 95% azt sem tudja ki a csaj! Mint ahogy itt is kimész az utcára és random életkor szerint embereket kérdezel meg, szintén nem fogják tudni!
2023. ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Mas neveben nem tudok nyilatkozni de en szeretem az uj szamat. USA-ban elek, a kinti radioban ami a kocsiban szol mindig megy ez a szam. Nincs olyan nap hogy mikor megyek haza a munkabol es szol a radio akkor ne jatszak :D
2023. ápr. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as merrefelé élsz? Mert én Pittsburgh-ből jöttem haza, ott alig hallottam, igaz helyi adók szóltak.
2023. ápr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%

Röviden, inkább csak a Flowers dala demo verziójáról nyilatkozott, hogy eredetileg melankolikus, lassú balladának szánták a dalt.

Illetve, hogy jelenleg fizikailag és mentálisan is jól érzi magát az énekesnő. Az önszeretetet meg ünnepelni kell ezzel a dallal.


Azt nem tudom hogy az USA-ban "mindenki" őt hallgatja-e vagy sem, de tény hogy a zenei streaming szolgáltatóknál nagyon népszerű a szám.

2023. ápr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!