Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A böhse onkelz zenekarnak van...

A böhse onkelz zenekarnak van magyarellenes száma?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam egy buliba böhse onkelz pólóba és mondta egy pali, hogy ő is hallgatta a bandát és talált egyszer egy számot amibe valami olyasmiről volt szó, hogy magyar vértől lesz vörös a föld vagy ilyesmi. Eddig nem hallottam erről a számról.

#zene #magyar #punk #skinhead #Böhse #Onkelz
2023. ápr. 16. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a gond a magyarellenességgel?
2023. ápr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez kérdés? Milyen "ember" vagy te?
2023. ápr. 16. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Például kettős mércét kerülő, vagy nem tudom, sose volt józan eszem.
2023. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
1-es vagyok! Szerintem nincs gond vele, mi is elég sok mindenki ellenesek vagyunk. Van ilyen.
2023. ápr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bolond vagy.
2023. ápr. 27. 11:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vallásod lenne, hogy magyar vagy, akkor látnád a fától az erdőt, például hogy nemigen van mire nagymellényezni, főleg nem így. Meg amit már a szádba rágtak: a mi szélsőségeseink vállalnak ennél cifrábbakat is. Remélem halad a nasa most már, mert nagyon kéne az okos fajtátoknak egy külön bolygó egymást hergelni meg púposkodni. Minket ne féltsetek, nélkületek pont nincs mitől védeni a nőket és gyerekeket.
2023. ápr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!