Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jelenleg milyen fejhallgatót...

Jelenleg milyen fejhallgatót használsz, meg vagy vele elégedve vagy inkább mást vennél legközelebb?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 23. 08:16
 1/7 TR75 ***** válasza:
49%

Panasonic RP-HTF295

Nekem oké. Elég sok műanyagot használnak benne, szóval a tartóssága még kérdés, olyan fél-háromnegyed éve (?) használom, én szeretem a hangját. Kicsit sok a mély a többi rovására, cserében a magas nem olyan erős, a lágyabb hangzást kedvelem.

Olyan huszonéve használtam egy Technicset (Kb. ennek az elődjét), hasonló karakter, talán kicsit gagyibb anyagokból készült.

Persze vezetékes (jó hosszú).

2023. ápr. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Jelenleg egy HAMA 184012 HK-5618-t használok, lassan 7 éve. Teljesen meg vagyok vele elégedve, jönnek a magas hangok, ami nagyon fontos a számomra. Hosszú a kábele, illetve a teljes fület fedi.
2023. ápr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Valami 600ft-os madzagost a kínaiból, de amúgy egész jó xd
2023. ápr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Omnitronic SHP 600, tökéletes kb. minden téren.

Ha váltanék akkor valószínűleg DT880 Pro-t vennék de az túl drágának tartom és annyival nem is feltétlen jobb tőle.

2023. ápr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

Jelenleg: Silver Crest HG08212


Ha lehetne kapni, akkor vennék belőle még, mert meglepően jól szól.

Nem száz százalékig, de meg vagyok vele elégedve.

2023. ápr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

GENIUS HS-G700V

2015. január 22-én vettem. 5 év után elért a kábel szigetelés, de egy USB töltőkábelre ki tudtam cserélni. Igényelt egy kis forrasztást, de gyorsan megoldható probléma. Windows 10-re vagy újabbra már tudtommal nincs hozzá driver, úgyhogy az extra funkciók azokon a Windowsokon nem használhatók. Kényelmes, tűrhetően szól, szétszerelhető és javítható.

2023. ápr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

AKG K240 Studio

Előtte egy 3000 ft-os volt ami recsegett meg nyomott meg minden, de ez ahhoz képest nagyon ott van. Amikor vettem 30.000 körül volt és egyetlen végyam az volt, hogy nyitott legyen, meg persze hogy jól szóljon.

Az hogy nyitott, valami zseniális, mert nem fájdul meg a fülem órák után sem, próbáltam haverom többszázezres fejhallgatóját, ami zárt, abban már pár perc után fáj a nyomáskülönbség miatt, úgyhogy legközelebb is ilyet akarok.

A hátránya, hogy gyenge a basszus, pont a nyitottsága miatt, de ez engem nem zavar.

Kényelmesen fekszik a fejemen, van benne műanyag, szivacs, fém, bőr. Összeségében nincs olcsó érzete.

Én rock/metál/klasszikus zenéket hallgatok főként, de játszani is szoktam vele, meg filmezni, sima 2.0 szóval nem egy tipik játékra való, de a minőséget ott hozzá nyilván.

Ennél sokkal magasabb kategóriás nyitott dologgal még nem volt dolgom, de nyilván az sokkal jobban szólna, érzem azért hiányosságait a valósághoz képest, gondolom egy drágábbnak sokkal teltebb hangja lenne és jobban külön lehetne válogatni a hangszereket is, de ez már az a kategória, ahol szerintem lehet élvezni a zenét.


Ha lenne pénzem rá, valami Sennheiser HD 800S vagy hasonló kategóriás fejhallgatót kibróbálnék. De jelenleg nincs felesleges 700ezer forintom.

2023. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!