Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak nekem vannak vegyes...

Csak nekem vannak vegyes érzéseim a t.A.T.u.-val kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta követem a pályafutásukat, zseniálisak voltak, még a 2022-es visszatérésük is megindító volt, viszont a mai koncertjük után kezdem azt érezni hogy jobb lenne meghagyni azt a képet az emberek fejében ami volt. Ti mit gondoltok?


Itt a 2022-es koncert: [link]


És a mostani 2023-as: [link]



2023. máj. 7. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Borzalmasak voltak, és borzalmasak most is. Tulajdonképpen minden, ami orosz és nem határolódik el a mai oroszoktól, az borzalmas. Kezdve a Kasperskytől, ami terjeszti a kémprogramjait, az orosz bankjain át, minden. Ez a két liba is felejtős.
2023. máj. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TR75 ***** válasza:
100%

Már nem azok a fiatal lányok, mint a pályájuk elején voltak.

Szerintem a 2022-es minszki videóban is félplayback volt az előadásuk, a magasabb hangokat ki sem tudják már énekelni. Julija Volkova a 2023-as videóban olyan, mintha teljesen szét lenne csúszva, de mindketten úgy néznek ki, mint az elhasznált r.bancok (látom, Jelena terhes a második videó idején).

Én szeretem az első lemezüket, az egy nagyon profi album lett, de, azt gondolom, a helyén kezelem: ipari (kereskedelmi) termék. Valami hasonló, mint amit a japánok és a koreaiak csinálnak a popzenében, zeneipari szolgáltatás, ahol nem igazán van helye a valódi egyéniségnek.

A hangjuk alapján meg egyértelműen hallatszik, hogy elfáradt a dolog, az eredeti felvételeken is sok az autotune, most meg inkább lejjebb énekelnek egy oktávval (vagy playbackről szólnak a magasabb részek).

Tudomásul kellene venni, hogy az együttes már nem működik. Jelena próbálkozott is szólóban, nem is értem, miért nem jött össze a dolog. Julija meg... hát ő kb. megélhetési celeb lett.

Szóval inkább elő azzal a bizonyos lemezzel, a jelentől meg tekintsünk el.

2023. máj. 8. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Régen azért volt egyéniségük, a szabadságukért és a háború ellen énekeltek. Most az ellenkezője... Szomorú. Jelenában látok még némi reményt, de Júlia teljesen megváltozott.
2023. máj. 8. 13:57
 4/4 anonim ***** válasza:
én imádom a zenéjüket, meg ez furcsának fog hangzani, de nekem, mint leszbikus nőnek szívhez szólóak a számaik meg teljesen random helyzetekben erőt adnak, még ha nem is voltak igazi leszbik :D hát a műalkotás a legfontosabb. többnyire mixtape-eket szoktam hallgatni, meg best of tatut, a mostani imázsukra nem sok energiát fektetek mert nekem ez egy privát zenehallgatási élmény elsősorban.
2023. máj. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!