Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hány éves vagy? Milyen érzései...

Hány éves vagy? Milyen érzéseid vannak a koroddal kapcsolatban? Szeretsz annyi idős lenni amennyi most vagy?

Figyelt kérdés
:)
2012. szept. 5. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
24 és a fele jobb lenne :( vagy 14...
2012. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

17 vagyok, 12 jobban szerettem lenni mikor még nem volt semmi bajom.

Most van pasim aki néha nagyon bunkó velem, legjobb barátnőmmel össze vesztem, rohattul félek a lassan közeledő felnőtt kortól, elveszett ember vagyok, utálok tanulni pedig kéne. És kikészít az iskola. Mert az oszifőm egy kurv@, és utál engem, az igazgató paraszt legénynek jobb lenne, egy traktorba szalma szájjal a pofájába jobban el tudnám képzelni mint igazgatónak. Szar az iskola vezetősége. Mindig kitalálnak valami hülyeséget aminek köszönhetően minden nap tök idegesen megyek haza. Szóval 10 éves kis általános iskolás sokkal jobban szerettem lenni.

2012. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én szeretnék megint gyerek lenni.

Csak 21 éves vagyok, de több száz évesnek érzem magam. Bele vagyok már fáradva az életbe.

2012. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

15 leszek, és utálom a mai korombeliek nagy részét. A felnőttekkel mindig jobban szót értek, mindig jobban szót is értettem, fel nem foghatom ezeket a napi hatmillió szerelmes sírós idézetes photoshopps képes 6 kiló sminkes már 80 srác által kipróbált r*ncos lányokat. Nem azt vetem meg, aki csinosan öltözik (mondjuk van egy határ abban is...) de amikor valaki világfájdalmában haldoklik, de hetente más pasiért...

Most kezd sajnos tiszta lenni az a dolog, ami pár éve kezdett jelentkezni, a komolyabb érzelmek. Lennék kisebb, amikor még nem fájt valaki elvesztése, nem is kerülgetett olyan, hogy szerelem, nem próbáltak ennyit a nyakamba varrni, vagy lennék pár évvel idősebb, amikor már nyílt lesz a szívnek is minden apró mozzanata, és teljesen komolyan tudok élni az érzelmeimmel. Azt hiszem, mindent elmondtam. (Gondolom, levetted, hogy lány vagyok, elsősorban lányokról szólt amit írtam...)

2012. szept. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18/F vagyok, nem akarok felnőni!! :D Ez így pont jó.
2012. szept. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeretnék felnőtt lenni, hogy elérjem az álmaimat
2012. szept. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) én 16 vagyok és pont jónak érzem... se idősebb se fiatalabb nem szeretnék lenni:)
2012. szept. 10. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!