Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem Azahriah...

Csak szerintem Azahriah minden idők legtehetségesebb előadója Magyarországon?

Figyelt kérdés

2023. máj. 31. 19:46
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
72%

#20.Azért tehetséges valaki, mert nyomja a NER?

Aki tényleg elérhetne valamit, mert minden ott van benne annak külföldre kell elmenni zenélnie?(lásd Kiss Júlia, Molnár Máté[BIB] vagy éppen Bodor Máté)

Igazából el van torzítva az egész, a kultúrára is erősen kihat.(de nem újdonság, mert a szocializmusban is ez volt)

2023. jún. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
58%
21. Nincs összefüggés a kettő között. Azért *FELKAPOTT valaki, vagy azért válik népszerűvé - esetleg. Hátszél nélkül, a nulláról kezdve sokkal rosszabb esélyekkel indulsz, ez tény.
2023. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
21-es miért nyomja a NER? Ugyanúgy írnak róla baloldali újságok is.
2023. jún. 1. 14:04
 24/41 anonim ***** válasza:
85%
Mert mindebhova is meghívják és nyomják a médiában ezerrel. De nincs egyedül, a többséget aki idehaza befutott nyomják ezerrel. Már aki nincs a rendszer ellen.
2023. jún. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
86%

Valószínűleg nem vagy egyedül a véleményeddel, sokan gondolják ezt mások is. Pontosan emiatt lett olyan felkapott. Mondjuk, én nem igazán értem, hogy miért. Azahriah nem más, mint egy egyszerű tucatelőadó. Nem mondom, hogy teljesen tehetségtelen, mert azért van benne valami... Ugyanakkor hiába képes ezreket elkábítani, a jelenlegi munkássága a nullával egyenlő. Lehet, hogy most sokakat megmozgat, de pár év múlva alig fognak emlékezni rá. Talán, de csak talán, lesz annyi esze arra, hogy egyszer jó irányba vigye a karrierjét, és a szívét is a színpadra vigye. De most nagyon nem ott tart a dolog.


Mert tudod a tehetség nem annak a függvénye, hogy mekkora a rajongótábora. Számtalan előadó van, aki jobb ennél a srácnál, és szinte alig tudnak a létezésükről. De ők nem a palacsintafesztiválos botrányaikkal írják be magukat a zenetörténelembe, hanem igazi, minőségi dalokkal.


Mert az egy dolog, ha valakinek egy adott műfaj nem jön be. A tehetséget akkor is fel lehet ismerni.


Hogy ki kit gondol minden idők legtehetségesebb magyar előadójának, az valamilyen szinten ízlés kérdése is. Természetes, hogy olyan előadó mellett teszed le a voksod, akit szeretsz, és kedvelsz. Ugyanakkor az nagyon nem mindegy, hogy miért gondolod ezt. Csak azért, mert menő hallgatni a zenéit, vagy azért, mert úgy gondolod, hogy a munkássága példaértékű.


Ha engem kérdezel, számomra Siklósi Örs volt (és a szememben jelenleg is az) hazánk legtehetségesebb előadója. Elképesztően tehetséges srác volt, akinek bár kevés idő jutott itt a földön, mégis maradandót alkotott.

2023. jún. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

Azért hasonlítsd össze mondjuk Vörös István és a Azariah életművét! Vagy hasonlítsd össze Presserrel, Hobóval, Slamovitssal, Lovasyval, Müller "Sziámi" Péterrel, Leskovics Gáborral, ( bármennyire is nem szeretem, de a teljesítményét elismerem:) Ákossal, Zoránnal, Tankcsapdával, Hungáriával, R-go-val, Első emelettel, Solarissal, Omegával, etc...


Azariah egy most felkapott előadó, akit tol a kormánymédia. De most is sok tehetségesebb előadó van nála, és nagy valószínűséggel 5 év múlva senki sem fog emlékezni rá. Nem azt mondom hogy tehetségtelen, csak azt, hogy nagyon messze van attól a piedesztáltól, amire te emelni szeretnéd.

2023. jún. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Én bírom Azahriah-t, de azért a legtehetségesebb magyartól még elég messze áll szegény.:/
2023. jún. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tehetség és a szorgalom közül választani kell, hogy melyik elismerésre méltó, az utóbbi elég magasan körözné a másikat, gondolom ez tiszta. Pule inkább a szorgalmával jutott olyan emberek közé, ahol tanulhat és alkothat rendesen. Járható út, csak nagyon benne kell lenni állandóan. A nagy tehetségnek örülünk, de aki simán csak nonstop "gyakorol", az kap lehetőséget, hogy tömegekhez szóljon. És nagyon jól kell csinálnia.
2023. jún. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva azért írtam ki a kérdést mert kíváncsi voltam, mennyi hater fog válaszolni mert akárhány Azahriah kérdést láttam mindet ellepte egy csapat utálkozó, viszont csalódott vagyok mert nem jelent meg annyira sok hater itt. 24-es neked meg annyi a válaszom, hogy Krúbi. Konkrétan az Index meg az Origo is ír róla miközben, olyanokat mond, hogy Orbán, hogy veri Feri fütykösét meg ilyenek.
2023. jún. 2. 15:14
 30/41 anonim ***** válasza:
90%
majd kinövöd
2023. jún. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!