Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem Azahriah...

Csak szerintem Azahriah minden idők legtehetségesebb előadója Magyarországon?

Figyelt kérdés

2023. máj. 31. 19:46
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
49%

#29-es "Krúbi" 😆 vicc az egész személyisége.


Nagyon távol áll a rap szakmától a gyerek. Attól még, hogy van egy kicsit opszcén száma ami Gyurcsánnyal és Orbánnal kapcsolatos nem jelenti azt, hogy nem e nyal a kormánynak. Simán beallítanám Nagy Feró és Tóth Gabi mellé 😀.

2023. jún. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
94%

Na és mi az, hogy "hater"? Mert aki nem ismeri el és jelenti ki, hogy Aza egy isten és legtehetségesebb, sármosabb, intelligensebb előadó itt Mon az már utáló? 🤔


Ilyeneket az elvakult toxikus fanok...

2023. jún. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
31-es mesélj már róla akkor, hogy milyen ember, ha már ennyire ismered személyesen. Egyébként túl sok zenét nem hallhattál tőle, ha szerinted csak az az egy zene van tőle ami obszcénabb és Orbánról szól. Harmadik, hogy nem állítottam, hogy fhúú de nagy rapper, annyi, hogyha jön ki új zenéje akkor meghallgatom. Az meg különösképp szánalmas, hogy Nagy Feró meg Tóth Gabi mellé képzeled el. Küldj már el pár cikket vagy videót, ahol Fideszes rendezvényeken lép fel vagy vesz részt. Mert azért Nagy Feróról meg Tóth Gabiról bőven van ilyen cikk és felvétel.
2023. jún. 2. 18:17
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
#32 Pont azt írja a kérdező #29-ben, hogy csalódott, mert itt kevés "hater" jelent meg. Az itteni kommentek jelentős része semleges, elfogulatlan. Maga a kérdező is ezt írta le. Talán nem is gondolja komolyan az állítást a kérdésében, csak vitát próbált szítani, indulatokat gerjeszteni - sikertelenül. :)
2023. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

"Küldj már el pár cikket vagy videót, ahol Fideszes rendezvényeken lép fel vagy vesz részt. Mert azért Nagy Feróról meg Tóth Gabiról bőven van ilyen cikk és felvétel."

Ákosról sincs ilyen felvétel, de azért ugye nem kérdés hogy fideszes?

2023. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
82%

Ha a mai előadókat vesszük szerintem Leander sokkal tehetségesebb és mégsem közismertebb azért mert a szövegei nem olyan könnyen befogadhatóak a sok agyhalott magyarnak mint Azahriah szövegei. Aztán lehet a magyar nép szereti a női hangon való kornyikálást, sikítozást és azért felkapott. Passz.


[link]

[link]

Igaz ezek csak feldolgozások de elég sok saját száma is van Leandernek.

2023. jún. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim válasza:
12%
A legjobb! Zeneileg kimagasló, tehetséges, kreatív, egyedi. Tudja hogyan kell a dolgokat csinálni (mint Paul Street is pl) Bár azt megjegyzem hogy nekem a Hathor, Comical Tragedy, Fufu, Toxic, Coffe table voltak nekem a legmeghatározóbb és a legjobb zenéi. Imádnám ha visszatérne:(((
2023. júl. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim válasza:
27%

20 évesen megtöltötte a Puskás stadiont, ráadásul 5 perc alatt elfogytak a Budapest parkos jegyei, kell ennél több? Korábban ki ért el ilyet ilyen fiatalon?

Még akit felsoroltatok előbb egyikük sem valszeg :"D Ráadásul az Europai turnéinak a helyszíneit is megkellett változtatni mert soldoutosok lettek a helyek és nagyobb helyszíneket váltottak.

2023. júl. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
#38 "Korábban ki ért el ilyet ilyen fiatalon?" - A Bonanza Banzai, akiknek tagja 20 évesek voltak, mikor megtöltötték a Budapest Sportcsarnokot. Azahriah 21 volt és nem a Puskást, hanem a Papp László Arénát töltötte meg (ami amúgy kevesebb férőhelyes, mint a BS volt).
2023. júl. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
88%
Tehetséges gyerek ez az Azariah, nagyon kreatív. Tucatelőadónak nem nevezném, már csak azért sem mert egyedibb a stílusa. Ugyanakkor se rappelni, se raggázni nem tud rendesen, énekelni is minimálisan. Viszont jók a szövegei, és van flow-ja. De messze nem ő a legtehetségesebb magyar előadó.
2023. szept. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!