Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyenek voltak ezek a koncert...

Milyenek voltak ezek a koncertek?:

Figyelt kérdés

[link]


Aki ott volt, annak előre is köszönöm a válaszát!



#Eclipse #Powerwolf #Barba Negra #Dynazty #Visions Of Atlantis
2023. jún. 5. 11:02
A kérdező szavazást indított:
Mindegyik zenekar koncertje tetszett
Egyik zenekar koncertje sem tetszett
A powerwolf zenekar koncertje tetszett
A dynazty zenekar koncertje tetszett
A Visions Of Atlantis zenekar koncertje tetszett
Az eclipse zenekar koncertje tetszett
5 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Eclipse: Nem az esetem, az énekes hangja nem tetszik. De amúgy emlékezetes szólók, technikás játék jellemezte őket. Hangzás okés.


Dynazty: Ez már jobb volt sokkal, de közelről totál erőtlenül lehetett hallani, messziről pedig a hangerővel akadtak problémák. Ezen jó lenne javítani kicsit a Barba Negra-nak. Nekem a tavaly koncertjük sokkal jobban bejött.


Powerwolf: Teljesen világos miért tartanak ott ahol, nem azt mondom ezzel elérték, hogy otthon hallgassam őket, ahhoz nem játszanak túl markáns/emlékezetes zenét, de élőben tarolnak.


Visions of Atlantis: Láttam sok énekesnős/frontnős koncertet az utóbbi időben, azt kell mondjam nincs ellenfelük koncertek terén. Nagyon profi, hibátlan ének és maga a produkció, előadásmód is megér egy misét. 3. alkalommal láttam már őket, de egyszerűen megunhatatlan. A szeptemberi egy minimálisan erősebb volt, de itt eleve csak kisebb szerep jutott neki. Aminek különösen örülök, mindig előrukkolnak valami váratlannal, szóval soha nem érzi azt az ember, hogy ugyanazon koncerten járt 1 éve.


Összesítve Vision of Atlantis, de ebben az is vastagon benne van, ha ők nincsenek akkor valószínűleg ki sem mentem volna.

2023. jún. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1 Az Eclipse-től ezek közül a számok közül elhangzott valamelyik?:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


A Powerwolftól a két szám közül elhangzott valamelyik?


[link]


[link]



Mert rákerestem, de nem voltak feltöltve.

2023. jún. 5. 17:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Powerwolf:

[link]

Eclipse(nem szoktak változtatni):

[link]

2023. jún. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 NTBS ***** válasza:
100%
Jók voltak.
2023. jún. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1 Elnézést, amiért eltérek kicsit a témától, de az Eclipse frontembere milyen magas?
2023. jún. 5. 20:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Passz, onnan alulról én meg nem mondom.


VoA-n én nem voltam, annyira nem az esetem, a többi tetszett. Eclipse-től nem sok mindent szoktam hallgatni, sztem jobbak voltak élőben mint az albumon.

2023. jún. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az Eclipse a hard rockon belül milyen “alműfajú” együttes?(sajnos kicsit eltérek a témától, de nagyon érdekel)


Mert ennyit írnak csak róluk.

[link]

2023. jún. 7. 21:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Modern Hard Rock, elég erős hatást kapott az EU Power metal-tól.

Ezt szokták melodic heavy metalnak is nevezni.

2023. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!