Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem dőlt össze...

Csak szerintem dőlt össze teljesen a Rammstein?

Figyelt kérdés
Csak szerintem dőlt össze teljesen a Rammstein? Persze öregednek stb. De most úgy érzem, hogy rájuk dőlt a vég előtt ez a botrány, vádaskodás ami lehet, hogy igaz és ezen a ponton ez már csak kínlódás főleg ezen a turnén. Nagyon sokan ellenük lettek. Ez az egész nagyon rosszul is elsülhet szóval szerintem még a Budapesti koncert sem biztos. Az is lehet hogy a napokban befejezik. Christoph Schneider elsírta magát a Müncheni koncerten és letérdepelt. Szerintem ebbe benne lehet a bűntudat h tudott Till dolgairól. Még a végén egy nagy hírhedt banda is lehet a Rammsteinból. Nagyon sajnálom, mert gyermekkorom óta nagy rajongójuk vagyok.

2023. jún. 9. 01:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon úgy tűnik
2023. jún. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Igazából elég kellemetlen, a koncerteket is át kellett variálni, meg gyakorlatilag mindent. A Rammstein imázs része egy "minimális" szexizmus, ez kb. olyan mintha a black metal bandákat el kezdenék vádolni keresztényelleneséggel.


De nyilván Till ügye ettől teljesen független dolog, csak ezért mindent is rá tudnak fogni, a dalszövegeket, a produkciót stb. Valószínűleg vége, ebből nem fog tudni kijönni a banda sajnos.

2023. jún. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Azért röhej,hogy néhány groupie kicsinál egy ekkora zenekart...
2023. jún. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem
2023. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Úgy tűnik, még egy embert - és vele együtt egy zenekart - kicsinál a metoo és a bolond nők.
2023. jún. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

#5.Őszintén, maguknak is köszönhetik.

Miért nem rángatták be például a Voivod-t, vagy akár a Metallica-t ilyen ügybe?

Nyilván nem ok nélkül történt ez sem, Till-ről tudni lehet hogy szexmániás és a bandába is elég sok minden "áthallatszott". Kvázi ez csak egy kis kiszellőztetés volt, nem azért az 1-2 ügyért fogják megvágni a bandát, hanem az összes előző esetért is, ami most fog nyilvánosságot kapni.


Annyiban védeném a bandát, hogy ez elég populáris lett mostanában. Többnyire pénzért teszik tönkre más emberek életét, de én nem vagyok abban 100%-ig biztos, hogy most a vádlott teljesen ártatlan.

2023. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Voivod a kultstátusza ellenére underground,a metallica is komoly volt e téren akár koncert közben is.

Jelen esetben Till próbálkozott,a lány nemet mondott és ennyi.

A rocksztárok mindig ilyenek voltak,máig leghíresebb a Led Zepellin japán turné alatt a lányok a zenekar kedvéért polipokkal....de azért Lemmy a bajnok!

2023. jún. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Pszichológus atya ***** válasza:
94%

A '70-es évek végén és '80-as években azért Magyarországon is elég komoly groupie kultúra volt, ha akkoriban születtél és anyukád sokat járt rock koncertre akkor azért ne legyél benne biztos, hogy nem Som Lajos a vér szerinti apukád :)

Az, hogy Lindemannnak még 60-on túl is bizsereg az ágyéka kicsit valóban ciki, a legtöbb rocksztár őszülő fejjel már inkább csak koncertezik és hazamegy a családhoz, de igazából szexuális szabadság van - megteheti mindaddig amíg kölcsönös a beleegyezés.

2023. jún. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#7.Ezeket tudjuk, sőt Bon Jovi, Mötley Crüe-t is, de azért 60 éves korban és a 21. században nagyon nem azonosak a körülmények, mint a 90-es évek végén.

De mint látható manapság már ők sem művelik, sőt egyre kevésbé jellemző.

Nagyon merész volt Till-nek ezt manapság is csinálnia, fölig, hogy tele van a média ezekkel a hírekkel.

2023. jún. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

"- Én nem vagyok olyan lány!

- Akkor állj arrébb, ne tartsd fel a sort!"

2023. jún. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!