Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a legjobb gitáros?

Ki a legjobb gitáros?

Figyelt kérdés
2023. jún. 10. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Milyen stílusban? Illetve milyen téren?

Előadásmód, egyediség, tudás stb. ?

Amúgy szerintem Yngwie J. Malmsteen az egyik legjobb, nem azért mert olyan hatalmas tudással rendelkezik(ugyan azokat a skálákat nyomja már 30 éve) hanem, mert ahogy előadja az zseniális és van benne érzelem bőven a játékában.

Nem mellesleg egyedi, kiforrott stílusa van, amit bárki felismer.

2023. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Malsteem a legtúlértékeltebb. Semmilyen szempontból nem extra a csávó.
2023. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

#2.Rising Force-tól bárkinek leesik az álla olyan zseniális mű.

De az első 3-4 albumot gyakorlatilag a Powerwolf-tól, a Sabaton-ig mindenki felhasználta, az összes ma ismert symphonic-power metal banda Malmsteen műveiből táplálkozott.

Az tény, hogy a balesete után már nem volt olyan jó gitáros, de amit letett és hatást gyakorolt arra kevesen képesek.(Ritchie Blackmore, Randy Rhoads, Marty Friedman így hirtelen)

2023. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez erősen szubjektív. Talán az egyetlen, ami mérhető, hogy milyen gyorsan tud valaki játszani, de az se feltétlenül jelenti azt, hogy ő a legjobb gitáros.

Számomra a legjobb Ritchie Blackmore (Deep Purple, Rainbow, Blackmore's Night), de más számára meg más.

2023. jún. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Gary Moore a világ legjobb gitárosa véleményem szerint.


https://www.youtube.com/watch?v=YjMEMK9gx2I

2023. jún. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
2023. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
6+ Aki ennél jobbat tud, azelőtt emelem a kalapom. Én még nem találkoztam ettől jobbal.
2023. jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Django Reinhardt

Al di Meola

Trey Azagtoth

2023. jún. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Most mit lehet egy ilyen kérdés alatt lepontozni?

Oké, Malmsteen nem mindenki a kedvence de a "szerintem" kulcsszó egész árulkodó azért...

2023. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 vmg ***** válasza:
100%
Az én véleményem az hogy ez nagyon szubjektív, ahogy előttem is írták. Itt igazából egy bizonyos szint felett már nincs mérce, kinek melyik stílus és zene tetszik az dönt.
2023. jún. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!