Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mr Busta véglegesen abbahagyta?

Mr Busta véglegesen abbahagyta?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 2-3 évben szinte nem is jönnek új dalok.

2023. júl. 1. 08:25
 1/10 47. ***** válasza:
100%
Reméljük
2023. júl. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok értelme már nincs annak amit csinál. Szinte csak vergődik.


Most felnéztem Busta Facebook oldalára és durva, hogy még mai nap is maradt egy pár száz fős keménymag akik még mindig rajonganak érte.


Egy off kérdés. Az elvetemült ex fanok akik tetkót is csináltattak és mára már nem hallgatnak Bustát (mert már nem divat), azok mit csinálnak a Realtrillmusic,Mr.Busta tetoválásokkal? 😆


Emlékszem volt aki kézre, tarkóra de olyan is volt aki arcra is tetováltatott 😀.

2023. júl. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az emberiség érdekében reméljük,hogy így tett...
2023. júl. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Yoni03 ***** válasza:
93%

#2

Kollegámnak van Busta és AK26 tetkója is az alkarjain, nem irigylem. Tudtommal már nem büszke rá, de hordja, ha már felvarratta.

2023. júl. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem a kedvencem az Alkohol zenekar "managere" aki a frontember arcát tetováltatta magára, mert belé volt zúgva.


egy nagydarab nő volt egyébként és a csávó le se xarta. neki egyébként Alkohol logós tetkót varratott.

2023. júl. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó pukta logó a seggemre, kösz az ötletet skacok!
2023. júl. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A szakma végleg megBusta!
2023. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5%
Nem
2023. aug. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én is nagyon remélem, hogy befejezte! Egy undorító ember, gusztustalan kétszínű alak. Szereti nyalni a majka és az azahriah seggét (direkt írtam kisbetűvel a nevüket), régen meg, hogy oltogatta a majkát, régen az azahriah féléket szét szedte a dalaiban, lásd: Kötél című szám. Mostanra egy senki lett és szerintem senki nem akart vele interjút készíteni, mert ciki az egész ember, totál égő jelenség. Ezt az interjút is azért vállalta el, hogy így észrevegyék, (ezért is említette meg a két celebnek a nevét), mert a kutyát sem érdekli, hogy mit csinál. Sokan rájöttek, hogy egy nulla az egész ember.
2023. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Felnőttek az akkori óvodások és kisiskolások, akik annakidelyén hallgatták. A Paja G konfliktust sem így kellett volna kezelnie, Puzsérra meg végképp kár volt verbálisan fegyvert fognia, mert a követői értelmesebb fele otthagyta. Ak26-os sztorit nem ismerem, de így kell elbaxni egy karriert. Szerintem naivan ehitte a karrierje csúcsán, h az örökké így marad, aztán egy hullócsillag lett.
nov. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!