Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Balaton Sound után megfázás?

Balaton Sound után megfázás?

Figyelt kérdés

Tavaly is Balaton Sound után voltam beteg és most is egy kicsit rosszul vagyok. Nem ittam sokat, sőt..


Nem olyan nagy dolog csak be van dugulva az orrom és ki van száradva a torkom, de érdekes mert tavaly is pont ugyan ez volt. Sziget 1 nap után is, de gondolom ott a por miatt.


Valaki szokott fesztivál után beteg lenni? Nagyon ritkán vagyok az egyébként. Ez normális?



2023. júl. 3. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Éjszaka azért sokkal hűvösebb van, sátrazásnál meg lehet fázni. A víz hőmérséklete mondjuk jónak mondható. Meg aztán a nagy tömegben nagyobb a valószínűsége a kórokozók elkapásának és továbbadásának. De akár valami allergia is lehet, ami zöld növényes-vízpartos közegben jön elő.
2023. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 nap Sziget után volt h 3-4 napig beteg voltam,pár éve volt
2023. júl. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is beteg lettem most, tavaly sziget után is, de ott szerintem a por miatt
2023. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 2 napig voltam rosszul mostmár semmi bajom szerencsére.
2023. júl. 8. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!