Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha elkaptam...

Mit csináljak, ha elkaptam egy vírust és nagyon unatkozok otthon?

Figyelt kérdés
Csak megfázás, torok és fejfájás van, suliba nem mehetek mert elkapja valaki, itthon pedig nagyon unatkozok. A filmeket, videókat, sorozatokat már nagyon unom, tanulni csak holnap utántól fogok szóval tényleg tehetetlen vagyok. Rajzolni nem szeretek, a zenét is már unom mert 0-24-be zenét hallgatok. Valakinek valami tippje?

2016. szept. 20. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvasás, játék, takarítás, önkielégítés. stb.
2016. szept. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fél éve nem olvastam egy könyvet sem a kötelezőn kívül, szóval szerintem ezt nem kell leírnom... nem vagyok már 6 éves hanem 13 vagyok és lány ebből kifolyólag pedig nem végzek önkielégítést :DDDDDD
2016. szept. 20. 14:38
 3/10 anonim válasza:

Ez cuki. :) En is szeretnek unatkozni! De sajna munka van leginkabb.

Nincs semmi hobbid? Szinezes, kepeskonyv nezegetes, vmi epitese/kezmuveskedes, valamilyen netes jatek (minecraft vagy akarmi)? Rakj rendet a szobadban vagy esetleg nincs aktualis kotelezo amit tudsz olvasni? Vagy sutni nem szeretsz? Csinalj vmi egyszeru, finom sutit. :) Akar sutes nelkulit ha a sutot még nem kezeled.

Jobbulast kivanok!

2016. szept. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tervezzd meg az őszi szünet programját. Szereld meg a bringád. Tanulj olyat, ami hasznos, és nincs suliban (ami érdekel), pl technikai, pszichológiai, önismereti, management témát.
2016. szept. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hallgass kabarét, csinálj sütit.
2016. szept. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tanuld a kötelező verseket,spórtolj (betegen is lehet)
2016. szept. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lázasan nem ajánlott sportolni.

Úgyhogy azt inkább felejtsed el. Pihenésre van szüksége a szervezetnek lázasa és nem szívet terhelő mozgásra.

2016. szept. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Marci/2000/ válasza:
Kedves Kérdező! Jo lenne tudni, hogy alapvetően mi erdekel mert javasolhatja itt mas a minecraftot ha nem vagy a számítógépes játékok nagy kedvelője, vagy a bringa szerelest ha nincs türelmed hozzá, talán ha leírnád nagysagrendileg, hogy mi érdekel, több javaslat érkezne, amit valóban számba vennél... Igy látatlanba en is javaslom a sütést főzést amennyiben érdekel, vagy ha okosodni szeretnél a honfoglaló nevű online játékot javaslom. De ha van egy ket jo barátod, ha esetleg iskola után ráérnek szuper tarsalgasokat lehet végezni például Messengeren (igy kicsit mégis társaságban vagy😊). Vagy ha erdekel egy adott téma, olvasgass itt a Gyakori Kérdések oldalon😁 Remélem tudtam hasznos tippet adni 16F
2016. szept. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az utolsonak igaza van! 13 eves lany vagyok es amiket irtatok azok min j dolgok de az en erdeklodesi koromet messzirol elkerulik... Az a baj hogy nem nagyon tudok mit irni hogy igazabol mi erdekel, mert minden a hangulatomtol fugg. A lenyeg hogy nagyon erosen kamasz vagyok, nem jut eszembe semmi, de aki esetleg kamasz volt vagy most kamasz raadasul lany az tudja hogy mirol beszelek szoval igen:D Remelem azert ertheto voltam valamennyire..
2016. szept. 22. 07:47
 10/10 anonim válasza:
Igazából mindenki csak válaszolt a kérdésre... :) Azért nem mindenki kamasz kislány, így nehéz a helyzetedbe képzelni magunkat. Felnőtt nő vagyok, bár igazából emlékszem még én is a kamasz éveimre, én pl. rengeteget unatkoztam szóval érdemben nem is tudom mit írhatnék. :) Most már persze felnőtt dolgozó nőként visszasírom azokat az "unatkozós" éveket, de ott benne persze nekem is rossz volt. Remélem kitalálsz valamit és hamar meggyógyulsz!
2016. szept. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!