Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Soundsation SBI 100 BB és a...

A Soundsation SBI 100 BB és a Stagg BC 300 basszusgitár tulajdonképpen ugyanaz a termék más felirattal?

Figyelt kérdés
Ahogy néztem a formától kezdve, a felhasznált anyagokon keresztül minden ugyanaz. Árban a Stagg drágább. Érdemes ilyen basszusgitárokat venni?

2023. júl. 7. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes, de nálad a pénz, döntsd el. Ha már olcsó hangszert keresel, legyen valami nagy név másod márkája. Pölö Squier, ami a Fender olcsóbb szériája. Nem sorolnám most az összeset.
2023. júl. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak hogy diverz legyen a bimbózó véleményözön rögtön: Cortok is a barátaink, nem véletlenül eggyel zsebbenyúlósabbak az ilyeneknél az alapmodellek. A népítélet eléggé egyhangú. Na jó, legyen még durvább: startnak a mai fejemmel Warwick gyűjtögetéssel kezdenék, de ez én vagyok, az én preferenciáim, az én vallásom és vakhitem, pár gyakorlati nyilvánvalóság mellett persze.
2023. júl. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!