Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valahol megvennének régi...

Valahol megvennének régi Fender gitárt, amin már alig jó valami?

Figyelt kérdés
Hangerőszabályozó kontaktos, de egyben van a gitár. Valaki biztos bevenné meg megjavítaná, elég olcsó gitár szóval nem is nyerészkednék vele (talán ha pár ezer forintot ér) de én már nem nagyon használom. Első gitárom volt, de kell a hely újaknak.

2023. júl. 18. 09:31
 1/5 Mojjo ***** válasza:
100%

Ez konkrétan egy Fender gitár, vagy valamilyen Squier? Esetleg Fender logós... egyéb?

És konkrétan mi a baja, mert csak egy hangerőszabályozóról írtál. Ha a test egyben van, a fa okés, a hardverek megvannak stb stb, és tényleg Fender, akkor nagyon nem csak pár ezer forintot ér, még akkor sem, ha teszem azt, Mexican Standard. Egyébként tedd fel apróhirdetós oldalakra, gsfanatic, jófogás, hardverapró.

2023. júl. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Összekevertem hirtelen a Fender gitárommal, mert kb ugyanúgy néz ki. Ez Harley Benton, hirtelen rosszat írtam elnézést
2023. júl. 18. 10:11
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak a hangerőszabályzóval van gond, nincs rajta egyéb hiba tudtommal. Talán lehet kell állítani kicsit a nyakán meg ilyen apróságok. Elektronikai javításra szorul
2023. júl. 18. 10:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valamit akkor is ér, mert valószínűleg csak az elektronikájában kell cserélni valamit, de persze jóval kevesebbet, mint egy Fender vagy egy használható Harley Benton.
2023. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valahogy könnyebben elmenne javítva, ha tényleg csak ennyi a baja.
2023. júl. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!