Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tegnapi Guns N’ Roses koncert...

Tegnapi Guns N’ Roses koncert vélemény?

Figyelt kérdés
Én ott voltam, és nagyon király volt. Axl Rose meg mindig egy nagy sztár!!

2023. júl. 20. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
Állítólag unalmas volt.
2023. júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A koncert zsrniális volt, de a technika szörnyű. Abszolút az az ember vagyok, aki az élmény érdekében könnyen elnézi a hangosítás hibáit, de mi konkrétan az első 3 dal alatt alig hallottunk valamit Slash-ből, Axl hangosítása pedig az egész koncerten hullámzott, néha hallottuk, néha nem.
2023. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi jól hallottuk. De a fekete hajú gitáros szerintünk jobb volt mint Slash, nem?
2023. júl. 20. 16:01
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#1 állítólag. Miért mondasz véleményt olyanról amin ott se voltál. Mert olvastál egy origo cikket? Ők aztán olyan sűrűn mondanak igazat.


Kérdező: én ott voltam, egyáltalán nem volt unalmas. Persze annak aki csak a sweet child o mine-t meg a november raint ismeri és ezért ment el, meg hogy elmondhassa hogy ott volt annak biztos az volt, de egy rajongónak tuti hogy nem. Mert mi a kevésbé populáris szamaikat is ismerjük, ki ezt imádja, ki azt.

Én pl tök csalódott voltam mikor megneztem a román setlistet hogy nincs rajta a this i love. Aztán a magyarba meg beleraktak és extázis volt hogy hallhattam az egyik ha nem a legnagyobb kedvencemet tőlük.

Aki két számukat ismeri meg biztos azt gondolta hogy "mi a feneert szakitjak meg a gyors számokat ezzel a lassú szarral".


A hangosítás lehet nem volt tökéletes, de azért még rajongokent is el kell ismerni hogy Axel hangja valóban nem a régi már és nem lehet mindent a hangositasra fogni. A magas hangok kevésbé mennek már neki, de azért még azt is van amikor össze tudja hozni. Meg valószínűleg az sem segít hogy 3 órán keresztül rohangált fel alá.


61 éves a pasi és 3 órán keresztül rohangált a melegben, közben pedig próbálta a maxot kihozni a hangjából. Szerintem nagy részünk örül majd 61 évesen ha nem a térd protézis műtétre kell várnunk éppen.

El kell fogadni hogy megöregedett és nem lehet azt varni tőle mint 25 évesen.


Egyébként Slash folyamatosan színpadon volt, folyamatosan gitarozott szóval ő is rendesen odatette magát.


A hangulat óriási volt, senki nem menekült ahogy a drága origo írja.

Szépen fel volt építve, jól összeválogatva.

2023. júl. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!