Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Budapest Parkba mennyivel...

Budapest Parkba mennyivel korábban érdemes érkezni, ha jó helyet szeretnék, lehetőleg a színpad előtt?

Figyelt kérdés
Aug 12-én megyek Rúzsa Magdi koncertre, 17.00-kor lesz kapunyitás. Korábban nem voltam még ilyen helyen, ezért nem tudom, hogy már 16.00-ra vagy mikorra érdemes kimenni?

2023. aug. 5. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudok, hogy Krúbinál déli 12-kor állt ott az a srác, aki megkapta a Fonogram-díjat. Szóval, ha délben ott leszel, akkor tuti siker.
2023. aug. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor az László Attila lehetett, ő lett idén Fonogram-díjas. Köszi:)
2023. aug. 5. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a középső erősítő után oldal-közép körül szoktam lenni - keménymag között kicsivel - és ehhez ráérek fél 8 körül érkezni.
2023. szept. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül nyitás előtt mentem 1 órával, így volt még helyem, de éppen odaértem futva. Az meglepett, de tényleg futni kell nyitás után, itt legalábbis kellett.
2023. szept. 7. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!