Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Beautiful Creatures - Lenyűgöz...

Beautiful Creatures - Lenyűgöző teremtmények : Megvegyem? Véleményeket kérhetek róla? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval, arra gondoltam, hogy megveszem ezt a könyvet, és a 2. részét. Néhol utánanéztem, és eléggé vegyesek a kritikák.

Ha valaki olvasta, akkor légyszi írja meg, hogy miért tetszett, vagy miért nem. Leírok pár olyan könyvet kommentben, ami szintén VP-s, és nagyon szeretem, hátha így valaki meg tudja mondani, hogy ajánlja -e .


2013. ápr. 1. 14:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Az összes alkonyat, Sötét erő trilógia, Időtlen szerelem, Mentsük meg Júliát, 13 okom volt
2013. ápr. 1. 14:51
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó könyv megéri elolvasni :)
2013. ápr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hugom harmadjára olvassa. Szerintem ez az első könyv, amit elkezdett másodjára, szóval lehet benne valami.
2013. ápr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a könyv nagyon jó, viszont, ha utána megnézed a filmet, csalódsz egy hatalmasat (az egy szenny volt...) szóval megéri, izgalmas, és tartalmas is egyben. :)
2013. ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam az Alkonyatot, az Időtlen szerelemet, és a Tizenhárom okom volt-ot (van ilyen szerkezet?:D) is, azokat is nagyon szerettem (főleg az Időtlen szerelmet), és ezt a könyvet is nagyoon! Egy ideig nem tudtam leakadni róla, folyton erről áradoztam és amíg túl nem lettem rajta, nem tudtam már könyvet olvasni.:D Azért tetszett, mert van benne izgalom, kaland, jó szereplők, szerelem és szeretnék hasonlítani a főszereplő lányra.:D Szóval, khm, igen, én ajánlom.:D
2013. ápr. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Márciuska ***** válasza:
100%

Az első rész nagyon tetszett, roppantul érdekes volt, főleg mivel végre egy fiú ír magáról E/1-ben és nem lány. Különleges, sodró lendületű könyv.

A második rész viszont kicsit csalódás volt. Úgy éreztem, hogy a szerzők eléggé erőltették, hogy legyen második rész, és elkövettek néhány hajmeresztően banális megoldást a történetszerkesztésben, ami egy kissé gagyira sikeredett, legalábbis szerintem. Ezek a jelenetek valahogy nem méltók egy olyan kezdethez, mint amilyen az első rész volt. (Pl. a hősök menekülnek, egyszer csak puff hirtelen ott terem valaki ismerős, és mit ad isten egész véletlenül pont ő tud segíteni rajtuk "nesztek, itt egy térkép" és puff, már el is tűnik. Túl hirtelen és logikátlan megoldás! Ez olyan snassz! Bosszantó!) Ettől függetlenül szerethető és izgalmas történet.

2013. ápr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fantasztikus könyv csak ajánlani tudom.
2013. ápr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!