Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az Eldorado Hangszerbolttal...

Az Eldorado Hangszerbolttal mintörtént?

Figyelt kérdés
Ott volt a könyvtár mellett a Budapesti bolt, de már nem találom, google mapson meg az van írva, hogy végleg bezárt? Ez komoly? Vagy más néven vannak? Valaki tud valamit?

2023. aug. 26. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Menj oda, és nézd meg. Persze megoldás lett volna hogy ha valaki arra járt nemrég vagy fog járni akkor megirja itt, de ahhoz pl. meg kellett volna írnod hogy hol van vagy volt. De ugye biztos hasznosan töltöd azt az időt amit ezen megspóroltál.
2023. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aki gitározik Budapesten, nagy valószínűséggel ismeri a boltot. Én 3 éve nem voltam ott. Minek menjek oda, ha nincs ott a bolt? Te is hasznos tagja vagy a társadalomnak.
2023. aug. 26. 09:46
 3/7 A kérdező kommentje:
Vagy járkáljak oda minden nap, hátha lesz valami? Úgy láttam, pár hónapja, hogy helyszínt váltottak, ugye a mapson már máshol volt, de most meg az van írva, hogy véglegesen bezárt. Ezért írtam ki a kérdést, hogy valaki tud-e valamit :)
2023. aug. 26. 09:49
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezek szerint a kérdés csak gitárosok szól. Legközelebb akkor legyszi jelezd a kérdésben. ;)
2023. aug. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kérdés azoknak szól, akik tudják, mi történt a bolttal. Ha te azt sem tudod, hogy hol van, akkor ez a kérdés nem neked szól. Több figyelmet nem kapsz.
2023. aug. 26. 10:55
 6/7 anonim ***** válasza:
17%
Lathatóan nálad mégis tőbbet tudok róla. :D
2023. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgytudom bezárt. Azthiszem egy facebook posztban jelentették be, hogy vége. Nem tudok róla, hogy más néven futna.
2023. aug. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!