Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi az álom gitárotok?

Mi az álom gitárotok?

Figyelt kérdés
Gitárosok! Ha a pénz egyáltalán nem számítana és csak egy gitárt vehetnél, melyik modell lenne az, illetve milyen színben? Arra is kíváncsi lennék, hogy miért pont az a gitár?

2023. aug. 30. 23:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Fehér Fender Stratocaster. Mert jól néz ki, mert szép hangja van és mert Hendrixnek is olyan volt.
2023. aug. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan azt akartad kérdezni, hogy mi az a gitár, amit birtokolni szeretnél, ha csak az az egyetlen darabod lehetne, mondjuk örökre.


Erre pedig nem lehet korrekt választ adni, kivéve, ha közöd nincs hozzá és az egyik falra kellene egy fehér gitár, dísznek:)


Igazi,"gyakorló" gitáros, legyen az bármilyen szinten-profi/kezdő/hobbista/műkedvelő-nem elégszik meg egy szál gitárral. Ez biztos.


Ha mégis mondanék egyet a hecc kedvéért: MM H/S/S Luke. Nincs két milla, de inkább ez, mint bármelyik custom Gibson vagy Fender.

2023. aug. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
12 húros elektromos Gretsch.
2023. aug. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én leginkább egy phasza nagybögőt szeretnék.
2023. aug. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2 - pont ez a baj a fogyasztói társadalommal hogy senki nem elégszik meg semmivel :D pedig egyszerre 2 gitáron nem lehet játszani
2023. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

#5 nem vagyok gitáros, de így is szamtalan érvet tudnék felhozni hogy miért nem elég 1 gitár.


Persze ha szarkazmus volt (vagy irónia) akkor vedd tárgytalannak. ;)

2023. aug. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nyílván én is tudom, sokan úgy vannak vele, hogy nem elég egy gitár, de ha nekem választanom kellene akkor egy fehér Gibson SG standard-ot vennék. Volt szerencsém kipróbálni egyet és azóta bakancslistás, hogyha majd egyszer leszek olyan anyagi helyzetben, veszek egyet magamnak.
2023. aug. 31. 16:31
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy gretsch nashville 6120-al kibékülnék egy életre. A Brian Setzer signature modellel mondjuk. De a Chat Atkins modellt se utasítanám vissza.
2023. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Kedves ötös! Addig örülj, amíg fogyasztói társadalomban élsz! Vannak alapszintű cuccok, amik nélkülözhetetlenek az életben maradáshoz. Ami ezen felül van, már benéz a fogyasztói társadalomba, mert fogyasztani és társadalomban élni jó! Fogyasztói társadalomban meg szuper boldogság, mivel meg tudsz venni olyan dolgokat, amikre egyáltalán nincs szükséged és ez boldogság! Béke van, van mit enni, van munkád, télen meleg van a lakásodban, nyáron meg hideg és a falon ott lóg harminc tökéletesen felesleges gitár, amit megkívántál. Ez jó! Magadra húzhatod az ellenkezőjét is, de az legyen csak a tiéd, ha épp annyira vágyakozol utána. A fogyasztói társadalomban a halál is csak egy termék, amit az életutad végén egy habkönnyű pillanattal kiválthatsz. Míg az általad vizionált térben egy golyó, ami akkor ér el végre, amikor már mindened lefagyott a lövészárokban egy olyan háborúban, ahol az ellenség legalább ugyanolyan nyomorult, mint te. Én inkább a ciki/cuki, agyoncsépelt fogyasztói társadalmat választom. Persze mindenki oda utazik, ahová akar!
2023. szept. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
#6 Isten megáldjon-vagy a párt, amiben hiszel-tényleg nem elég egy gitár:))))))))))
2023. szept. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!