Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Michael Jackson gyerekeket...

Michael Jackson gyerekeket molesztált?

Figyelt kérdés

2023. aug. 31. 17:14
A kérdező szavazást indított:
Igen, valószínű
Nem, nem valószínű
38 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%
Nem mindegy?
2023. aug. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

#1

A zenéjét akkor is szeretném, ha pedofil volt. Viszont jogilag egyáltalán nem mindegy, hogy mit csinált, bár már meghalt.

2023. aug. 31. 17:23
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Ez olyan dolog amit sosem fogunk biztosan tudni.
2023. aug. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 veterán vas ***** válasza:
86%
Több mint 14 évvel a halála után, ennek mi a jelentősége?😯
2023. aug. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#4 A jelentőség szubjektív. Neked lehet, hogy nem jelentene semmit, de a Jackson rajongóknak valószínűleg sokat jelentene, ha kiderülne az ártatlansága, vagy akár bebizonyosodnának a vádak.
2023. aug. 31. 17:58
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudtam, hogy egy szavazás dönti el, hogy valaki pedofil vagy sem.
2023. aug. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 veterán vas ***** válasza:
92%

Azt elég nehezen tudom elképzelni hogy ha valaki egész életében fanatikus M.J. rajongó volt, akkor most egy esetleges "leleplező riport" hatására kiszórja az ablakon a dédelgetett TDK kazettáját amin az 1982-es Thriller album található.

/bár lehet hogy csak én látom rosszul, mert nekem semmit sem jelentene egy ilyen hír/

2023. aug. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
21%
Valószínűleg igen, de volt az a pénz, amiért felmentették. Vajon véletlen, hogy pont a per után szorult meg anyagilag?
2023. aug. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
A közönség fordult el tőle, Amerikában ez így szokás. Ő fekete volt, ez is rossz pont, ráadásul egy pár pénzéhes szülő beperelte, hogy még többet húzzanak le róla! Játszott a gyerekekkel, mert neki a zsarnok apja soha nem engedte meg. Ezt jelentette neki Neverland. A három gyereke közül egy sem az övé, azt is tudnod kell. Kikészitették, aludni sem tudott, aztán megállt a szive.
2023. aug. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Michael Jackson nem volt a pedofil és erre rengeteg a bizonyíték csak Annyi lenne a dolga az embereknek, hogy utána kellene nézniük, ahelyett hogy egyoldalúan tájékozódnak. Eddig csak a vádlók hazugságaira van temérdek bizonyíték. Wade Robson két barátja is elmondta, hogy Wade egy hazug szélhámos.
2023. szept. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!