Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire szeretitek punk...

Mennyire szeretitek punk zenét és a punk stílust? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2023. szept. 9. 19:57
 1/6 anonim válasza:
100%
Punk not dead! Én 1980-82 körül voltam punk, szinezett irokéztaréjjal jártam, amikor még mindenki megbámult, és a rendőr, a rokker, a cgny is meg akart verni. A gimiben a tanárok rángatták a hajamat, ki akartak rúgni, a azüleim ki voltak keszülve. A Pistolsot kívülről fújtan No future for me! Aztán csak lett diplomám, mára felnőtt gyerekeim és komoly egzisztenciám van, plusz jól meghiztam, meg ami lenni szokott. Ha a nagy SUV-ban terpeszkedem, de lefárasztott egy nehéz nap, akkor csak a Pistols jöhet csutkán (esetleg Ricse). Úgyhogy bennem él a punk. Arról fogalmam sincs hogy van-e egyáltalán és milyen a mai punk.
2023. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
A stílussal és az ideológiájával tudok azonosulni, a zene nem tetszik.
2023. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Szükséges rossz.

Alvin3 és a Mókusok Az élet szaga című albuma zseniális, ma is megállja a helyét és 20 múlva aiy megfogja.

2023. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A szubkultúra régi dolgai, az aktuális politikai irányzatok elleni lázadás, a társadalom-/rendszerkritika, és a DIY megoldások még tetszenének.

Viszont napjaink kapitalizmusnak lefeküdt, polkorrekt punkja az ötezer forintos 'Ploited-zoknikkal, meg a saját dalaiktól elhatárolódó, nyálas, PC Hatóságilag Tilosokkal, a közönségük fasiszta szekusok általi agyba-főbe verését vigyorogva végignéző Pi-Csákkal... Na, ez a "punk" elmehet oda, ahova a régi punk az öltönyös cégvezetőket, meg a rendőröket szokta küldeni!


Zenékből inkább a humorosabbakat szeretem, Kovbojok, Fürgeróka, régi Pittbull. A magukat túlzottan komolyan vevő, "világmegváltó" (inkább csak okoskodó) bandákért nem vagyok annyira oda, főleg annak fényében, hogy mára mi lett a punkból. Sajnálom... Nekem az almás telefonnal a zsebben "fákkdöszisztemezés" nem túl hiteles.

2023. szept. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem szar.
2023. szept. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Csak a pop punkot szeretem, 90 es evek vége és 2000s évekből.
2023. szept. 13. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!