Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy kis marketing, és mondjuk...

Egy kis marketing, és mondjuk kapcsolat segítségével feltudnám magam tornászni ? (Nem promo/reklám jellegű) Hozzá teszem én úgy érzem van bennem annyi de ez szubjektív !

Figyelt kérdés
[link]

2023. szept. 11. 22:47
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
8 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Technikailag rendben van, de szerintem hiányzik belőle a "lélek".
2023. szept. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Konkrétan? Elfogadom a kritikát abbol lehet epítkezni!
2023. szept. 11. 22:52
 3/22 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem mérvadó a meglátásom, mert nem igazán hallgatok ilyen zenéket, de ha több dallamosabb rész lesz benne (aminél a lélek belevihető), szerintem az jobbá tenné.


Rákerestem pár deep house track-re, ami népszerű mindnél igazából bárhol is tekerjek bele, valami szép dallamra van felépítve.


https://www.youtube.com/watch?v=kCazaXjQGuw

https://www.youtube.com/watch?v=gKeHBbMAaRE


nekem úgy tűnik mintha a deep house az erősebb dob stb részt adná, de kell hozzá a szép dallam és nem csak a technikai "dob".

2023. szept. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hallgasd meg az egészet , ez nem a népszerübb fajta ! Jómagam sem vagyok az nem is tudnám a nepszerű vonalat képviselni . Nem egy szeretnék lenni a sok között!
2023. szept. 11. 23:07
 5/22 anonim ***** válasza:
Bocsi akkor lehet ez nem az én világom ahhoz hogy releváns legyen a véleményem :-) Esetleg van olyan stílusú zene, amit te ebből a műfajból etalonnak tartasz? Akár egy mix vagy bármi? Kicsit felfedezném ezt a vonalat
2023. szept. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A tracklist egyedisége miatt nem igazán tudok pontosat mutatni , de pont ez volt a cél! Nyilván hasonlókat találsz pl ahol a törzsi hangok (afrikai dobok stb) dominálnak de a lágyságot is felfedezni benne az Black Coffe munkássága! Pl: [link]
2023. szept. 11. 23:16
 7/22 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, nekem monoton és az a fajta, amit nem tudok végighallgatni, ne haragudj érte. Valami plusz kellene, tényleg lehetne dallamosabb.
2023. szept. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Semmi gond , ezért tettem ki !
2023. szept. 11. 23:20
 9/22 anonim ***** válasza:
Egyébként amit linkeltél is mint példa az is tök dallamos ahogy néztem kb mindenhol
2023. szept. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Ok, ez mi?


Ezt te szerezted és keszitetted vagy valami mix?

2023. szept. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!