Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek milyen lett?

Szerintetek milyen lett?

Figyelt kérdés
[link]

2023. szept. 28. 12:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Mi ez a szar 😬
2023. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ez az életművem
2023. szept. 28. 12:54
 3/16 anonim válasza:
69%

Én mint hatalmas audiophile, több mint 30.000 zenének a gyűjtője és hallgatója, ezeken felül egy isteni füllel megáldott személyként teljes magabiztossággal mondhatom hogy ez a dal lesz az idei Grammy nyertes. Sokan nem fognak itt velem egyetérteni, hiszen alapból a műfaj amibe tartozik ez a mestermű sokszor le van nézve a magasabb rendű emberek között, de ezzel minden megváltozik. A zenék értékrendje megfog cserélődni, az olyan zenészek és zenész bandák mint a "The Beatles", "Nirvana", "Eminem", "Daft Punk" és még sorolhatnám, végre oda fognak tartozni ahova mindig is tartozniuk kellett volna, a középszerűségbe.


Ez a dal tökéletesen bemutatja, a szenvedélyt a zene iránt. Miért? Mert nekem is mindössze kettő perc volt megtalálni a háttérben játszódó beatet. Nem csinálják saját maguknak meg, miért is tennék? Más feltörekvő zenészek alapjait használják hogy őket promotálják és segítsék, charity munkát végeznek ingyen. Nem foglalkoznak copyrighttal és bármi hasonlóval, hisz tudják, a művészet szabad. Mi ez ha nem szenvedély, uraim?


A mixing és mastering teljes hiánya csak ezt az érzést erősíti tovább bennem. A hang nyers, durva és nem érződik mesterségesnek. Manapság túl sokat foglalkoznak azzal hogy a zene tökéletesen hangzódjon. Sok sok hangmérnök dolgozik csak egy-egy dalokon hosszú ideig, de minek? A zenének nem tökéletesnek kell lennie. Az igazi műalkotások gyönyöre a tökéletlenségükből származik.


11/10. Remélem a kész album is ennyire jó lesz, mint ez a megjelenés volt. Sok sikert srácok, forradalmasítsátok a zenét!

2023. szept. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt megható volt olvasni
2023. szept. 28. 13:21
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
imadom az ilyen trackeket bro nagyon jo ment a zoldpacsi
2023. szept. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%

"Köszönöm ezt megható volt olvasni"


És ez a mondat tökéletesen illusztrálja, hogy miért gondolod, ha háttérzajra dadogsz, az zene.

2023. szept. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A zene relatív. Az őskorban az ősemberek botokkal doboltak az elejtett állatok tetemein, miközben a belterjes családjuk a háttérben jajgatott.

"Áöö-áöö-áöö-ááá" Mondták. Ez volt akkor a zene, ezért ilyen alapon akár most is lehetne az. Számomra ez a zene, ez az érték, sajnálom ha nem üti meg neked a lécet :(

2023. szept. 28. 14:06
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

Szerencsére nem hallgattam végig.

Óvatosságból, vagy kettő helyen bele kattintottam, így nem vett el sokat az életemből.

Pedig amúgy szabadságon vagyok és ráérnék, de ilyen silányságra kár lett volna akár egyetlen pillanatot is áldozni.

Az egészben az a borzasztó, hogy ezt a förtelmet, a "szórakozás" és a "zene" kategóriába soroltad. 🤮

2023. szept. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
tehát ha nem oda soroltam volna akkor tetszett volna?
2023. szept. 28. 14:13
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

#8 vagyok.

Megértelek, ha "direkt" félremagyarázod a válaszomat. 😉

Akkor tisztázzuk:

Nem az a problémám, hogy életed főműve az említett két kategóriába nyert besorolást. Felőlem oda teszed ahova csak jól esik, tőlem akár operettnek vagy krumplistésztának is hívhatod.

Arra próbáltam utalni, hogy a "végtermék" számomra nem társítható semmilyen formában, a szórakozás és a zene fogalmával.

Természetesen ez az én egyéni véleményem, kis szerencsével bizonyára megtalálhatod azt a célközönséget, aki vevő a művedre.

Sok szerencsét hozzá!

(de ha nem baj, én pont az ellenkező irányba tartok) 😀

2023. szept. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!