Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Viscount digitális orgonákat...

Viscount digitális orgonákat miért nem lehet használtan kapni? Különösen a Cantorum sorozat darabjait nem

Figyelt kérdés

2023. okt. 9. 10:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Jó hangszer?
2023. okt. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, elég jó, mivel valami spéci új technológiát használnak. Keress rá YouTube-on. Ja és viszonylag olcsó is, a többmilliósokhoz képest. Mármint a Cantorum sorozat újabb darabjai, mert Viscount orgonában is van 2-3 milliós persze
2023. okt. 9. 17:44
 3/17 anonim ***** válasza:
Na, hát akkor ezért. Vagy el sem adják, vagy gyorsan elkel mielőtt az online térbe jutna.
2023. okt. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mert ez nem gitár. Ez a cucc még a billentyűs hangszerek közt is "kuriózum". Nem egy populáris eszköz, amit pörget a piac.


Nekem úgy tűnik azt írtad, van rá egy millád, most akkor mi van?

Ha komolyan gondolod, vegyél újat. Vagy ne. Én újat vennék, ha érdekelne ez a gregoriános téma.

2023. okt. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

3

Nem azt írtam hogy nem lehet kapni, hanem hogy használtan nem lehet kapni.

4

Az orgona nem eleme a gregorián zenének. A gregoriánban az orgona másodhegedűs csak. És mikor írtam én olyat hogy van rá 1 millám? Egyébként igazad van, ez a legolcsóbb ilyen, csak tudod hogy van: minél olcsóbb annál jobb

2023. okt. 10. 08:14
 6/17 anonim ***** válasza:

#5


"Nem azt írtam hogy nem lehet kapni, hanem hogy használtan nem lehet kapni."


Nyilván olvastam hogy ezt írtad, és aszerint válaszoltam. Próbáld meg értelmezni! ;)

2023. okt. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Az orgona nem eleme a gregorián zenének. A gregoriánban az orgona másodhegedűs csak."


Tehát az orgona eleme a gregorián zenének.

2023. okt. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7

Jó, használható ha nagyon muszáj de nem része, nem nélkülözhetetlen része

2023. okt. 10. 14:40
 9/17 anonim ***** válasza:
8 érdekes, most azt olvasom hogy gregorián ének, és hangszerkiséret nélküli, akkor mégsem használják.
2023. okt. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Alapvetőne a gregoriánt nem szokták hangszerrel kísérni. De manapság előfordul
2023. okt. 10. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!