Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyit érhet használtan 1...

Mennyit érhet használtan 1 éve vásárolt Korg B1 digitális zongora saját állványával?

Figyelt kérdés
Nagyon jó állapotban van. 1 éve vásároltam. Annyi szépséghibája van, hogy az állványon néhány helyen a borítás kissé karcos, de semmi más.

2021. máj. 26. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Amennyiért megveszik. Árulhatod bármennyiért, ha a kutyának sem kell. Egy hangszer nem egy olyan dolog amire nagy a kereslet, csak egy rétegnek kell, de azoknak meg többnyire már van.
2021. máj. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy én bevinném egy szakboltba (itt Szombathelyen a Bartók Teremnél van egy ilyen szaküzlet), és ott megpróbálnám az ott dolgozó szakeladókkal felértékeltetni. Itt nálunk zenészek, zenéhez, hangszerekhez értő emberek vannak nyilván az ilyen helyeken.


Lehet, ha bevinnéd, meg is vennék.

2021. máj. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mennyiért vetted?
2021. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!