Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Azahriah koncertre hány éves...

Azahriah koncertre hány éves kortólengednéd a gyereked?

Figyelt kérdés
Lányom 15 éves. Egy hete rágja a fülem, hogy menni szeretne. Egészen megnyugodtam, amikor kétszer is lemaradt a jegyvásárlásról, gondoltam nem nekem kell konfrontálódnom, de most hogy lesz harmadik, nem ült el a téma. Én nem szívesen engedném, szerintem ő még nem való oda. Utánanéztem az énekesnek. A zenéje nem tetszik,de ez ízlés kérdése, az én anyámnak sem tetszett, ami nekem. Viszont ahogy láttam, ez egy drogos zenész és egyfelől nem gondolom, hogy ez jó példa neki. Viszont ami jobban aggaszt, hogy a közönség vajon mennyire konszolidált? Értem azt, hogy nem lesznek-e bedrogozott tömegek, akiktől féltenem kell? És ugye rengeteg ember...ami önmagában sem veszélytelen.
2023. okt. 15. 09:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Vidd mócárt koncertre, ne azariára!
2023. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!