Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Azahriah - mi a véleményetek...

Azahriah - mi a véleményetek róla? Mi az oka annak, hogy ekkora sikere van?

Figyelt kérdés

2023. okt. 17. 15:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%

#10



Javaslom, hogy hallgass meg jó néhány Dying Fetus, Orbit Culture számot és utána mondjál ilyen oltári nagy baromságot.

Fogadd el végre, hogy mindenkinek más a véleménye erről a kis ratyi gyerekről, nem mindenki van oda érte, mert rohadtul zavaró, hogy mindenhol az ember arcába van tolva. Egy kis k*rva a csávó, mert jól eladta magát, eladta a lelkét, bárki bármit mondhat, ez az igazság. Ha nem lenne k*rva, akkor ennyire híres se lenne.

2023. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%

"Az a vicces, hogy azért bújsz ki a bizonyítékok alól, mert pontosan tudod, hogy igazam van."


Egy kisgyereknek miben is van igaza?

Az én időmben Eminem, 50 Cent, Snoop Dogg volt a menő, nem ilyen kis búza gyerek, akinek még rendes arcszőrzete sincs, annyira fejletlen, nem csodálom, hogy tini lányoknak tetszik csak, mert egészséges felnőtt nőnek nem is jön be, egészséges felnőtt nő, vagy férfi nem is hallgatja, csak azok hallgatják, akik visszamaradottak.

2023. okt. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
17%

#11 Meg hallgass meg pár Rammstein számot is.:D A metál általában csak azért nem könnyű, mert gyors, de ettől függetlenül az egyik legegyszerűbb műfaj. Nem véletlen az sem, hogy a kezdő gitárosoknak többségében rock és metál zenéket javasolnak gyakorlásra.

Te meg azt fogadd el, hogy nem tehetségtelen, erre pedig bizonyítékom is van, amit azóta se néztél meg. Belinkeljem?


#12 A külsőségek fikázása egy zenész esetében valóban nagyon fontos. Xdd

A videót nézd meg!:D Belinkeljem?

2023. okt. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
46%

#13


Egy vicc vagy. Ne akard rám erőltetni, egyáltalán nem tehetséges. Csak a producere találja ki, hogy mit csináljon és ezt nem én találom ki, hanem ezt egy nagy rajongója mondta nekem, aki legalább nem egy elvakult birka, hanem tisztában van vele, hogy semmihez nem ért a gyerek. A Rammstein sem annyira egyszerű, csak annak tűnik és metalt, vagy rockot egyáltalán nem egyszerű eljátszani, de te aztán biztos tudod, nagyon beképzelt vagy, szerintem nárcisztikus ember vagy, ezért te azt nem is akarod számításba venni, hogy másnak más a véleménye, elnyomó is vagy egyben és ez bizony nem jó tulajdonság, javaslom, hogy kezeltesd magad. Én a vitát lezártam, a kérdést törlöm, úgyhogy hiába válaszolsz, nem fogom látni, üzenetet még nem kell írni, nem kell zaklatni engem.

2023. okt. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Üzenetet meg nem kell írni*
2023. okt. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
64%

#14 A producere saját maga nyilatkozta, hogy Azahriah kidolgozott dalokkal érkezik hozzá. Xddd És igen, tudom, hogy mi egyszerű és mi nem, hiszen jómagam is gitározom. Mások véleményét csak akkor nem veszem számításba, ha bizonyítékok vannak a véleményen ellen. Inkább te nem vagy hajlandó tudomást venni a tényekről.

A vitát ezennel megnyertem, hiszen a vitapartnerem az általam javasolt bizonyítékok megtekintése nélkül elhagyta a terepet.:D

2023. okt. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Nekem elég semleges. Én nem hallgatok nagyon magyar zenét. Főként 70,80-as éveket hallgatok. Na meg olasz, horvát, görög zenét. Nekem Azariah semleges. Mondjuk a Youtube csatornája a Paul Street-et régóta követem és szeretem, a zenéje nekem semleges.
2023. dec. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!