Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lehet úgy elcseszni egy...

Hogy lehet úgy elcseszni egy karriert, mint ahogy Dua Lipa teszi 2024-ben?

Figyelt kérdés
Tame Impalával ír zenét és psy-rock lesz. Egyértelmü visszalépés, én már nem vagyok rá kíváncsi. ő pedig most azt nyilatkozta, nem zavarja, ha elveszti az összes rajongóját a stílusváltás miatt. Mi a véleményetek?

2023. okt. 27. 22:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Időutazó?
2023. okt. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Tök jó, hogy vannak olyan énekesek, akik a saját útjukat járják és nem megfelelni akarnak a közönségnek. Ritka az ilyen.
2023. okt. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ezt én is díjaznám, mind addig, amíg valami jobbá nem fejlődnek. Lipa esetében egyértelmü, hogy ez a disco dolog volt a top, ettöl csak lejjebb van a popban. Még pop volt, de ötletes disco, az elektronikus hangszerekböl meg végeláthatatlan új hangokat lehet kinyerni. Fejlesztette volna azt tovább, szerintem hamar rájön majd, hogy kár volt váltania egy müködö tökéletesböl egy butább stílus felé. Mondjuk a világ tele lett butákkal, lehet ezért lesz sikeres, de ki akarna a buták király-butája lenni.
2023. okt. 28. 10:08
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
#3 "Lipa esetében egyértelmü, hogy ez a disco dolog volt a top" - Ezt maximum az új lemez megjelenése után lehet kijelenteni és akkor sem mindenki nevében.
2023. okt. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha maradna a megszokottnál unalmas lenne nekem. Ugyanaz a hangzás minden számnál. Pont elég volt belőle. Nagyon várom az új albumát ✨
2023. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az, hogy új hangzása van, nem jelenti azt, hogy stílust kell váltania. Egy stílusban a végtelenségig meg lehet újulni.
2023. okt. 28. 17:46
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Azért ez nem igaz, számtalan példa van, hogy zseniális zenészek(Malmsteen, Petrucci, Satriana stb.) beletörik a bicskájuk ebbe az 1 stílusban való mozgolódásba és ennek eredménye, hogy mindig biztonsági játékot kap a közönség.(ami miatt kb. játszhatnak csak szinte a fénykorukból, szóval sokra nem mennek a frissen kiadott anyagokkal)

Szóval akkor marad hiteles egy művész ha a saját útját járja.

Elveszíthet ezért rajongókat? Valószínűleg igen, de a kockázatvállalás teszi a legjobbá a művészt.(lásd példának a Metallica-t)

2023. okt. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

"Még pop volt, de ötletes disco, az elektronikus hangszerekböl meg végeláthatatlan új hangokat lehet kinyerni."


Ez az akkusztikus hangszerek külőnböző kombinációira is igaz.


Azt viszont nem értem hogy hogy jön et ide. "Psy-rock"-ban erre nincsen lehetőség?

2023. okt. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Hát, én semmi ötleteset nem láttam az eddigi számaiban. Volt köztük pár hallgatható, de mind középszerű volt.

Lehet, hogy ami számodra egyértelműen visszalépés, az másnak üdítő előrelépés. Ne légy ilyen szűklátókörű!

2023. okt. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Úgy látszik igazam lett, és rájöttek, hogy a disconál nincs jobb, az új Houdini dala is disco, mint az eddigiek.
2023. nov. 7. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!