Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak én utálom ezt a zenei...

Csak én utálom ezt a zenei korszakot?

Figyelt kérdés

Évek óta halott számomra a zeneipar, néhány kivételtől eltekintve, 26 éves vagyok és ezer éves zenéket hallgatok, öreg vagyok már a mai zenéhez vagy számomra nem jutott fiatalon értékelhető zenekorszak, mint az 60-as, 70-es, 80-as, 90-es, 00-s évek 20-on éveseinek, akiknek millió slágerük volt minden féle kategóriaban?


Szerintem ők nem nosztalgiázhattak 50 éves zenéken, mint manapság, (Reptér...), mert állandóan jöttek a jó zenék, emlékszem amikor általános iskolába jártam, akkor a pár hete kijött számokra már azt mondták hogy régi.



2023. okt. 30. 19:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
napjainkban és régebben is vannak/voltak igényes és gagyi zenék is szerintem
2023. okt. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem ismerek zenét a napjainból 1-es. Vagy a zene vagy én vagyok beteg, de nyilván én, mert ez szerintem nem normális ilyen korban.
2023. okt. 30. 19:34
 3/15 A kérdező kommentje:
Pedig nincsenek nagy igényeim, szeretem pl. az annyira gagyi hogy már jó pop slágereket is.
2023. okt. 30. 19:35
 4/15 PMC Wagner ***** válasza:
100%
Most is jelennek meg mindenféle dalok csak sokukat keresni kell, mert a slágerlistákon nem jelennek meg
2023. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nincs régi zene, új zene, öreg zene és hasonlók... Van számodra jó és rossz zene, de ezek korszaktól független dolgok. Lehet, hogy összességében több olyan dalt kedvelsz, amik régen készültek, de ez nem zár ki semmit.
2023. okt. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
87%

Szerintem igazad van. Nincs annyi egyedi zene. Több oka is lehet. Nehéz újat alkotni mert már minden volt…, kevesebb az igazi tehetség, mert ugye a külső a fontos…

15 éve alig találok bármilyen zenét. Előtte folyamatosan ment a rádió, meg volt vagy ezer CD-m.

2023. okt. 31. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ebből az egészből annyi igaz, hogy ma már óriási dömping van, és sok mindent eljátszottak, ezért kevés az egyedi zene..


De! Az irodában kénytelen vagyok a borzalmas Retro rádiót hallgatni, és nem látom azt, hogy a régi 80-as 90-es évek zenéi annyival jobbak lennének, mint a maiak. Számomra elviselhetetlenek.

2023. okt. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Retro rádión ugyanazok a számok mennek mindig, nem releváns.
2023. okt. 31. 15:43
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A 2000-es évek dance zenéinek egy része úgy volt feldolgozás, hogy mi fiatalok nem is tudtunk róla, mert nem ismertük az eredetijét 20 évvel korábbról. :D
2023. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem, még most is vannak olyan zenék jelenkorban is amikre azt mondom, azok is korszakalkotók lehetettek volna ha előbb jelennek meg.

Így kicsit elvesznek a rengetegbe, szerintem te nálad is ez a gond, hogy nem jut el hozzád az a zene amire igényt tartasz.

Legyél nyitott és nézz szét.

Pl. a Heavy Metal és alműfajai él és virulnak, fel tudnék csak idénről sorolni minimum 10 albumot, amiről valószínűleg 40-50 év múlva is beszélni fognak.(már ha nem tűnik el teljesen, amire amúgy csekély az esély)

Tetszőleges műfajban van jó zene, csak utána kell járni.

A modern zenei médiák okozzák, hogy nincs akkora szűrés, de viszont könnyen hozzáférhető minden.

2023. okt. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!