Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mivel érdemeltük ki ezt a...

Mivel érdemeltük ki ezt a hitvány zenei korszakot?

Figyelt kérdés

Annyira nincs jó zene, hogy még a fiatalok jó része is retron él, az idősebbekről nem is beszélve. Egy szégyen a mai fiatal generáció, hogy ennyi telik tőle, ennyit tudott kitermelni, összehasonlíthatatlan a 60-70-80-as évekkel, de a 90-es, 00-s évek is utcahosszal előzik ezt a szart. Mai felkapott (mainstream, mielőtt linkelnétek valami senki által nem ismert számot) zenét csak az utolsó prolik, cigányok hallgatnak.


A filmipar közbe önti ki a jobbnál jobb tartalmakat, nyilván sok szeméttel együtt, de ott van valami azt látjuk, a zene az meg totál halott, a diszkók az utolsókat rúghatják.



2022. nov. 30. 12:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
100%
A mainstream sok korszakban volt borzalmas. Nem kell azt hallgatni.
2022. nov. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ez az iparág is már csak a számlagyártásról szól, aztán mindegy mi a műsor, csak pörögjön a lóvé!
2022. nov. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 A kérdező kommentje:
Amit régen borzalmasnak éltem meg, ma már annak is örülnék, egyszerűen nincs is zeneipar, az öregek kiszáltak, a fiataloknak meg semmi egyéniségük, hogy valami újat találjanak ki, alapvetően megnézed pl. a szubkulturak is eltűntek, ennek a generációnak, korszaknak semmi ismertetőjegye nincs, amire nosztalgiázva vissza lehet gondolni majd, hogy na ez volt a 2020-as évek, egy nagy 0. A filmipar sokat javult az tény, bár az öregek miatt azt hiszem, akik újak azok is ott 40-50 fele kezdik, az fiatalnak számít egy rendezőnél.
2022. nov. 30. 12:46
 4/92 anonim ***** válasza:
54%
Az, hogy neked nem tetszenek a mai zenék az nem azt jelenti, hogy hitvány a zenei korszak :D Tudom, hogy azt hiszed te mondod meg mi a jó és mi nem, de segítek kicsit, nem, nem te mondod meg.
2022. nov. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy régen sem találtak ki annyian új dolgokat ahnem másoltak, meg összegyúrtak másokból egy sajátot, csak akkor még nem volt internet, nem az volt hogy két perc múlva már a világ másik végén is hallgatják, hanem hónapok teltek el amíg írt róla az újság vagy leadták valamelyik rádióba, aztán ha népeszerű volt akkor adták ki cd-n kazettán, bakeliten.


Ez a fenenagy infokommunikácó rendesen felfgyorsította a versenyt a piacon, aki nem előredolgozik (sokszor évekig ingyen) annak ideje sem marad jót alkotni.

2022. nov. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mai filmek sem jók. :/
2022. nov. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
81%

Kiváncsi volnék vajon "Eminem" mennyi órát dolgozik egy slágerén.

Lehet néznék egy nagyot amikor kiderüléne, hogy vagy 4 ezer óra munkájába van egy jobb szám megalkotása.

2022. nov. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 A kérdező kommentje:
4-es majd te mondod meg akkor mi? Mi a legfelkapottabb Magyarországon pl. GWM? Ennél még az is jobb volt amikor a Nemazalany-Lil G féle trash szarok mentek, még azoknak is több egyéniségük volt, cigány rap ennyi maradt mára... Külföldön meg azt se tudom mi van, nem is ismerek már semmit évek óta, pedig 25 vagyok, annyira nincs egy olyan szám se amit gyors kikeresnék neten, mert meghalottam valahol és tetszett. Még egy idegesítő szar, de fülbemászó szám sincs.
2022. nov. 30. 12:53
 9/92 anonim ***** válasza:
63%

"Kiváncsi volnék vajon "Eminem" mennyi órát dolgozik egy slágerén."


Egyet se

2022. nov. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim válasza:
100%
Amig van benne love, azt leszarjak, hogy ki mit gondol ;)
2022. nov. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!