Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitár hangszedőket...

Elektromos gitár hangszedőket mennyire lehet eladni használtan?

Figyelt kérdés
Kis ideje el akarok adni egy EMG passzív és egy EMG aktív single coil hangszedőt, valamint egy komplett Squier elektronikát, de eddig nem igazán érdeklődött irántuk senki. GSFanaticon, FB marketplacen és Jófogáson is hirdetem őket. Érdemes egyáltalán tovább próbálkozni, vagy ilyesmi dolgokat nem igazán vesznek használtan?

2023. nov. 2. 16:32
 1/9 Waff ***** válasza:
100%
Én vettem már régebben hangszedőket használtan, vagyis újak voltak, csak nem üzletből vettem, hanem másodkézből bontatlanul. Szóval előfordul. Lehet a beárazással van a baj. Mert pl GS-en is látok olyan elszállt árakat hogy tuti a kutya sem fogja megvenni.
2023. nov. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1 Az árakra nagyon ügyeltem, próbáltam kicsit alá is lőni, de egy 36 ezres hangszedőt nem akarnék 30 alatt eladni másfél év garanciával, 3 hónap használat után.:/

Lehetséges, hogy így is túl sokat kérek érte?

2023. nov. 2. 17:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Minden annyit ér, amennyit adnak érte.

Úgy tűnik másnak nem ér annyit, amennyit Te szeretnél.

Pedig több platformon is hirdetted.

Ha el akarod adni, kevesebbet kell kérned..

2023. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Adtam már el többször is, csak jó áron kell hirdetni
2023. nov. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor egy kérdés a kérdésben:

Egy EMG aktív single coilt mennyiért vennétek meg másfél év garanciával? (36k újonnan)

2023. nov. 2. 20:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát ha 30ért hirdeted inkább megveszik boltban, az a 6 ezer plusz megér annyit hogy bontatlan legyen.

Használt árut kb féláron lehet gyorsan eladni, aktív emg-k 20 körül vannak használtan, garanciával 26 az még talán reális ár de azért kell hirdetni egy darabig.

2023. nov. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Waff ***** válasza:
Egy újan 36 ezres hangszedőt 30 ezerért nehezen fogsz tudni eladni. Még ha garis is. 20, talán max 25. Ahogy írták is, azt a 6 ezret hozzáteszi akinek kellene és megveszi újan. Hiába garis a tiéd, meg alig használt, akkor is használt. Egyébként is ha utánagondolsz, te drágábban adod mint a hangszerbltos újan. Ha ő 36 ért eladja, abból mínusz 27%-áfa állambácsi felé, tehát kerekítve neki kb 27 ezer forint marad. Mivel neked nem kell fizetned a 30ból már áfát, így nagyobb a hasznod mint az újon a boltosnak. Ami végülis bajnak nem baj, de én sem adnék annyit érte.
2023. nov. 3. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:)
2023. nov. 3. 08:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Waff, szuper levezetés, magam sem írhattam volna szebben!


Az alapvetés, amikor meghirdetsz valamit az új ár 60 százaléka. Amúgy ne aggódj, én is hirdetek mindenfélét, halott a piac.


A másik út, ha nagyon szabadulnál tőle a külföldi oldalak, ahol azért van pénz is a nyálcsorgatás mögött. Nézz rá, hogy ott mennyi egy ilyen és, tégy belátásod szerint. Sok sikert!

nov. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!