Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van otletetek zenekar nevekkel...

Van otletetek zenekar nevekkel kapcsolatban? Irjatok nehanyat!

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen zenét játszónak? Tagok neme? Gondolom nem szeretne pár fiú Pink Unicorn nevet viselni.... és hány év körüliek?
2010. okt. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bathory, Amon Amarth, Manowar, Metallica, Slayer, Anthrax, Megadeth, Exodus, Testament, Black Sabbath, Judas Priest, Dio, Iron Maiden, Sepultura, Soulfly, Ektomorf, Pantera, Akela, Nightwish, HammerFall, Kamelot Keep of Kalessin, Finntroll, Korpiklaani, Heidevolk, Ensiferum, AleStorm, Stratovarius, Edguy, Sonata Arctica, Entombed, Venom, Cannibal Corpse, Morbid Angel, Obituary, Dark Tranquility, In Flames, At The Gates, Arch Enemy


egy kis metal-művészet :D

2010. okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mézédes Kalmopiryn

Nehéz Teréz Emlékzenekar

Fogadó a szomjas halhoz

Jobbfácánok

Tetvek mezeje

Namber nincs


Járasd az agyad, - lehet annyit kiagyalni, mint a nagyon sokat!

2010. okt. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mulatos, enyhen diszkos zenet jatszunk. 16-22
2010. okt. 20. 18:00
 5/5 anonim ***** válasza:
én voltam a második válaszoló. Amit írtam, az baromság! :D Sry, azt hittem arról van szó, h ajánljak együtteseket. Kicsit álmos vok mostanság :D
2010. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!