Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Régi koreai gitár vásárlása?

Régi koreai gitár vásárlása?

Figyelt kérdés

Jófogáson találtam egy 1986-ban készített, Applause Kaman GTX-20 típusú strat forma gitárt, amit a jó állapota ellenére elég jó áron, 30 ezer körül kínáltak. Már lebeszéltem az eladóval egy talit holnapra, hogy kipróbálhassam, de mindenek előtt érdekelne az itteni gitárosok véleménye is.

Szóval mit gondoltok, lehet jó vétel egy ilyen gitár?



2023. nov. 9. 22:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én írtam a kulcsokat hogy nem valami jók, viszont ha nem lötyög akkor biztosan egy jobb féle van rajta azt ne is bántsd mert biztosan még a japcsiktól van amikor átkerült a gyártás és a gyárban azzal szerelték. Sajnos nekem már a későbbi pillangós van rajta (94-es) de harminc éve se nyúltam hozzá, megszoktam.

Egyébként gondoltam hogy elégedett leszel vele mert sok mai stratocastert próbáltam és ezek a koreaiak mindegyiket alázzák, legalábbis ott vannak a drágábbak társaságában.

2023. nov. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hogyne, egy 30 ezres totál noname gitár csak jó vétel lehet, mi más.
2023. nov. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
#12 Nem értek veled egyet. Szerintem egy '80-as években gyártott, ennyire időtálló gitár egyáltalán nem rossz vétel 30 ezerért, pláne úgy, hogy mindene tökéletesen működik. Persze hozzá kell tenni, hogy nem vagyok egy Jimi Hendrix, nyílván amatőrként állítom azt, hogy jó.
2023. nov. 27. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!