Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol lehet megvásárolni Kim Ir...

Hol lehet megvásárolni Kim Ir Szen A ​koreai nép felszabadító honvédő háborúja című könyvét?

Figyelt kérdés
Nyomtatott példányban meg akarom vásárolni Kim Ir Szen A ​koreai nép felszabadító honvédő háborúja című könyvét, azonban egyetlen antikváriumban vagy könyvesboltban sem találtam belőle vásárolható példányt. Hol lehet megvásárolni ezt a könyvet? Miért nem vásárolható meg ez a könyv sehol sem?

#vásárlás #könyv #Korea #Észak-Korea #Kim Ir Szen #A ​koreai nép felszabadító honvédő háborúja
2021. jún. 16. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnélek elkeseríteni, de valószínűleg nem fogod megtalálni. Esetleg próbáld meg könyves csoportokban, lehet, hogy valakinek lesz egy eladó példánya, de jelenleg sehol nem kapható.
2021. jún. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Vedd fel a kapcsolatot az észak-koreai képviselettel, azt hiszem a magyar Bécsben van. Tuti van nekik.
2021. jún. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jegyeztesd elő antikváriumban és szólnak ha lesz eladó példány. Egyébként nagyobb könyvtárakban is érdemes érdeklődni.
2021. jún. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#1: Miért nem fogom tudni megtalálni?
2021. jún. 17. 16:39
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát mert már sehol nem kapható, még antikváriumokban sem. Ilyenkor elég csekély az esély, hogy találsz eladó példányt. Ezért mondtam, hogy próbáld meg csoportban "hirdetni", hogy keresed, hátha akkor valakinél lesz egy. Más esélyed szerintem nemigen van.
2021. jún. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!