Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok olyan kpop fanfiction...

Tudnátok olyan kpop fanfictiont mondani amiben nincs kitatalált szereplő és nem wattpad, nem archive of our own és nem Merengő van?

Figyelt kérdés

Olyan fanfiction keresek ahol a bandák bandaként szerepelnek és nem jönek össze egy kitalált női szereplővel. Olyanokat nem bírom.

Bármelyik banda lehet. Akár most debütáltak is.

A fent amlített oldalakon csak olyanokat találtam amikben van kitalált szereplő. Ilyet kismiliószor olvastam szóval kíméljetek meg tőlük.

Ha valaki nem tud normálisan válaszolni az inkább ne is válaszoljon.!!!!


nov. 29. 06:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Ezt a könyvek kategóriában kéne kérdezed, ott lesz válasz
nov. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
AO3-n nemes egyszerűséggel szűrd ki az "original character" címkét. Ha azt akarod, hogy a bandatagok egymással se jöjjenek össze, szűrj Gen kategóriára, és szűrd ki a többit (M/M, F/M, F/F, Multi).
dec. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves második az olyanokkal nincs bajom ahol a bandatagok egymásal jönnek össze. Sőt olyanokat is keresek csak már nem találok igényes hosszú fanficeket. És mivel néhányan bele akadtak a kérdésemre amikor olyat írtam ki hogy olyan fanficet kereszek ahol a banda tagok összejönek másik banda tagal ezért nem írom kibmár az ilyen kérdést ide a gyakorira!!! Az olyanokat inkább magyarul szeretem olvasni
dec. 21. 22:09
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor szűrd ki csak a saját szereplős címkéket. Több, mint fél millió K-Pop fic van az AO3-n, amiben csak a bandatagok a szereplők.


Itt egy keresés pl, én szűrtem neked: [link]


Több, mint 200 ezer találat, nincs 18+ vagy 16+-os tartalom, nincs benne kitalált szereplő, népszerűség (szívecskézés) alapján rendezve.

dec. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm de magyart jobban szeretem
dec. 22. 19:14
 6/11 A kérdező kommentje:
Meg oda van írva a kérdésbe is hogy olyan oldalakat keresek ami nem Ao3 meg Merengő meg wattpad. Mert ezeken az összes igényes írást el olvastam
dec. 22. 19:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Ah, ha nem tudsz angolul, az cumi. Sok sikert.
dec. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tudok csak a magyart jobban szeretem az ilyen témákban. Ha nem tudja értelmezni szóval kíméljetek meg tőlük.

Ha valaki nem tud normálisan válaszolni az inkább ne is válaszoljon!!! Ezt a mondatod akor valami olvasási és értési prblémája van ami gáz ebben a világában😂🤡🥱🙄

dec. 22. 20:29
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudok angolul. Csak az ilyen témákat jobban szeretem magyarul. Ha nem tudod értelmezni ezt a mondatot: Ha valaki nem tud normálisan válaszolni az inkább ne is válaszoljon.!!!!Akkor valami olvasási és értési prblémája van ami gáz ebben a világában😂🤡🥱🙄
dec. 22. 20:32
 10/11 anonim ***** válasza:
...Én normálisan válaszoltam. A cumi nem azt jelenti, hogy gáz, hanem hogy szívás, mert akkor a tippem haszontalan. Nem kell azonnal mások torkának ugrani a semmiért.
dec. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!