Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki milyen fanfictiont szokott...

Ki milyen fanfictiont szokott olvasni?

Figyelt kérdés
Kik a szereplők? Mi a történet témája, műfaja?

2022. aug. 20. 07:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük csak:


- Stranger Things

Főleg Steve-fókuszú dolgokat szoktam, gen (=baráti) ficeket róla a gyerekekkel és Robinnal, romantikusat Steve/Nancy/Jonathan párosításban, és most a negyedik évad után egy-két Steve/Eddie-t is elolvastam.


- Mo Dao Zu Shi/The Untamed:

Romantikusból egyebek mellett főleg Jiang Cheng/Wen Qing, Lan Wangji/Wei Wuxian, Xue Yang/Xiao Xingchen/Song Lan, nem romantikusból Wei Wuxian & Jiang Cheng, Jin Ling fókuszú dolgok a kapcsolatáról a barátaival és a bácsikáival, stb. Cselekmény szempontjából sokszor fix-it sztorik, vagy canon divergence AU-k, amikben egy-két megváltoztatott részlet komoly kihatással van az eredeti történetre.


Elvétve olvasok még a Fullmetal Alchemist, a Witcher, a Harry Potter, a Boku no Hero Academia, a Miraculous Ladybug, a Disney filmek, stb. fandomokban. Illetve nagyon szeretem a crossovereket.

2022. aug. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Miraculous Ladybug, Warrior Cats, Inuyasha, IOV
2022. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Criminal Minds

NCIS

NCIS LA

NCIS New Orleans

Sherlock

James Bond

Fringe

X-Files

Ezek crossoverei


Műfajból a "sima", sorozathoz köthető, annak akár epizódjának is elmenő crime, drama, friendship, family...


Ami kizárva: slash és egyéb erotikus dolgok, illetve a fantasy-t sem szeretem, meg semmit, aminek igazából nincs köze az említett sorozatokhoz, csak a karaktereket felhasználva a saját vágyálmait írja le a kislány "író".

2022. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy ciki, de én meg pont azokat a romantikus fanficeket részesítem előnyben, amikben valószínűleg az író a saját vágyálmait írja meg. Igazából csak örülök neki, ha ugyanaz a karakter jön be mindkettőnknek :3
2022. aug. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Miért lenne ciki csak azért, mert én meg nem azt szeretem? :) Nincs ezzel se semmi gond.
2022. aug. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
Ilyet nem szoktam olvasni, de ajánlhatom az Üvöltő szeleket, túltesz minden fictionon, le sem lehet tenni.
2022. aug. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ha az a kérdés, hogy milyen csokit szeretünk, te hozzászólnál, hogy szerinted milyen finom a paradicsom?
2022. aug. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Legfőképp fiú-fiú párosításokat


Stranger Things

Steve-Eddie

Steve-Billy

Nancy-Robin

Will-Mike


Harry potter

Draco-Harry

Lupin-Sirius

Sirius-James


MHA

Bakugou-Deku

Todoroki-Deku

Todoroki-Bakugou


Marvel

Steve-Tony

Thor-Loki

Peter-Tony


Most így ezek jutottak eszembe.

2022. aug. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

- Invader Zim reincarnációs cucc, csak kevés van belőle, és nem emlékszem, hogy találtam volna olyat, ami gen sajnos, pedig azt is szívesen olvasnám

- Centaurworld found family, mondjuk canonban is azok, de imádom azt a kis csapatot

- Miraculous Ladybug Sentimonster-ös történetek, és a Bakery Enemies AU is szuper

- My Little Pony alakváltókkal, és főleg Thoraxszal összefüggő történetek

- Amphibia alternatív univerzumok, amiben a lányok Amphibiában nőnek fel/átváltoznak amphibiai lényekké

- Egy MLP G5 sztori, amiben Sprout is Hitchhel tartott

- Invader Zim és Lilo és Stitch crossover

- Néha Sonic

2022. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a slice of life-ot, sci-fit, komédiát, naplós/logos sztorikat, tragédiát, krimit, az elgondolkodtató írásokat, thrillert, na meg a horrort, és a kalandot.
2022. okt. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!