Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ez normális?

Györffykee kérdése:

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a metál zenét és ez a kinézetemen is meglátszik de amikor valaki a közelemben van akkor egyszerűen kínosnak tartom hogy ezt hallgatom, bár nem a metál zene miatt mert amikor hiphopot hallgattunk akkor is kicsit kínosan éreztem magam. Bár barátokkal nem mindig fordul ez elő de itt is ritka amikor nem. Szerintetek ez normális?

dec. 5. 00:51
 1/6 anonim válasza:
100%
ugyanez volt velem is régebben, bandás pólókat meg hasonlókat hordtam és nagyon kínosnak éreztem, úgy éreztem az utcán hogy mindenki engem bámul
dec. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én arra tudnék tippelni, hogy az átlagnál intimebb a viszonyod a zenéhez és valakivel együtt hallgatni azokat a zenéket, amiket szeretsz, talán túl bensőséges számodra és ezért zavarba jössz. De szerintem ez normális, miért ne lenne az?
dec. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1. Nem hinném hogy az öltözködésem miatt tartom ezt kínosnak magamról mivel anno általános iskolás éveimben még dicsekedtem is vele.
dec. 5. 08:45
 4/6 Joe112 válasza:
100%

Akkor én szerencsés vagyok, mert én a mai napig ikyen szetteket hordok.... S ez vagyok!!! 🤘🤘🤘🤘

Nem másnak magamnak hordom!

Viszont tény régen érdekelt ki bámult..... Ma már fel sem tűnik😂😂😂

Jah mert mások nem mérik be állani az az ő bajuk!

Persze ha valakinek nem ez a stílusa attól még lehet ugyanolyan normális ember a szememben🙃🙃🙃

Lányoknak talán nehezebb mint nekünk pasiknak....

F

dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
#4 Lány vagyok, és pont így vagyok ezzel, mint te. 🤣
dec. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor mit szóljon, aki visual kei- hallgat? 😂

Van ott is metál zene, az öltözködés meg nem merül ki egy bandás polóban.

Az egyik kedvenc bandámnak igen sokszínű a stílusa:


[link]


[link]


[link]

dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!