Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mire lehet még szükségem?...

Mire lehet még szükségem? (elektromos gitár)

Figyelt kérdés

3-4 éve gitározgatok itthon hobbi szinten. YouTube + egy ismerősöm segítségével eljutottam egy egész jó szintre. Jelenleg egy Ibanez akusztikus gitárom van, viszont nagyon szeretnék már egy ideje venni egy elektromos gitárt, pontosabban egy Fender Stratocastert.

Kombónak egy Fender Frontmant néztem első körben, de a Marshall is szóba jöhet. Nem tudom, melyik a jobb, vagy hogy mi a különbség köztük.

Pedálnak egy Boss DS-1 Distortiont, illetve egy Electro-Harmonix Small Clone analóg kórus pedált néztem.

Esetleg valamire még szükségem lehet?

Főleg Nirvanát, Holet és GNR-t szeretnék játszani.

Köszönöm előre is a válaszokat, illetve ha van bármilyen jó tanácsotok, azt is nagyon szívesen fogadom :)



dec. 17. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbálj kéz alól egy olcsó, kis teljesítményű kombót, amin van modeling, azzal aztán mindent el lehet játszani. a marshall effekt pedál nélkül nem szól kifejezetten jól, nekem egy 40 wattos modellem van, amit már nem gyártanak.


A fender maga kicsit drága, de szebb hangja van mint a másolatoknak. Nekem egy Squier stratom van, az áráért nem rossz teljesítmény, egy rendes kombóval akár Jimi Hendrix hangzást is el lehet érni vele.


Ha van számítógéped, ajánlom a Guitar Rig nevű progit, bekötöd a gitárt a gépre és virtuálisan összerakhatsz magadnak egész szetteket, amikkel zenélhetsz. Így otthonra nem kell bevásárolnod méregdrága felszerelést

dec. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!