Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mekkora az az ár gitároknál,...

Mekkora az az ár gitároknál, aminé már igazából nem szükséges drágábbat venni, otthonra, kisebb koncertekre?

Figyelt kérdés
Tehát mekkora ártól lehet megkapni azt a minőséget, hogy az kényelemre és minőségre is megfelel kisebb célokra? Tudom hogy nincs olyan konkrét kategória, de egy 150 ezres és egy 50p ezres gitár között nincs akkora különbség mind egy 50 és100 ezres között minimális talasztalataim alapján.

2019. máj. 21. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Használtan 120 körül már ki lehet fogni lehet jót, újonnan 250.
2019. máj. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én olyan 150 körül gondoltam volna valahol, hasznátan, ha "igazad" van a kb. árról akkor nem is gondoltam annyira rosszul.
2019. máj. 21. 23:39
 3/4 anonim ***** válasza:
ja kb 100ezertől.
2019. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem használtan 100k-ért is sikerült kifognom, olyat, amit láttam már klipben, koncertfelvételen is :D bár ez szerencse kérdése is

150-ért már találnod kell sztem :)

2019. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!