Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A videóban szereplő DJ és...

Kizcar kérdése:

A videóban szereplő DJ és hasonlók előadás közben tényleg csinálnak valamit vagy csak gombokat nyomogatnak, tekergetnek?

Figyelt kérdés

Például.


https://www.youtube.com/watch?v=U5ZfQXJ-8DM&ab_channel=EPHIM..


A zene tetszik, csak arra vagyok kíváncsi, hogy zajlik e valami fontos fellépés közben a DJ pult mögött vagy csak színjátszás.


Egyszer hallottam, Deadmau5 mondta, hogy csak gombnyomogatók.

Az alábbi cikkben utána is olvastam, amiben lényegében már választ kaptam, de kíváncsi vagyok a te véleményedre.


[link]



dec. 29. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem néztem meg a videókat, de vannak olyan fesztiválok, ahol a DJ-k nem nyúlkálhatnak bele(xd), és egy előre felvett szettet kell lejátaszniuk, és onnantól kezdve minden csak show. Ha jól tudom Tomorrowland ilyen.


Meg igazából az összes olyan hatalmas fesztivál, ahol minden a reklámra épül, ott nagy valószínűséggel a szerződésbe le van írva, hogy előre felvett szettel lehet csak kiállni.


Ellenben ha elmész mondjuk Ozora fesztiválra(hogy hazai fesztivált említsek), ott ilyen nincsen. Mondjuk can olyan, hogy előre össze vannak állítva a zenék néhány előadónak, de ott az előadó játszik valamit a zene alatt valamilyen hangszerrel, így nem a keverésen van a hangsúly, hanem, hogy mit játszik az előre összeállított zenék alatt.


Arról, hogy mit csinál egy DJ, arról van ezermillió példa az interneten.


Szomorú, hogy az ilyen nagy mainstream fesztiválok miatt gondolhatja az átlag ember, hogy a DJ nem csinál semmit.

jan. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha olyan egyszerű lenne, sokkal többen csinálnák, és nem keresnének vele számottevő lóvét a helyi dj-k se, mert elég csak nyomogatni meg invesztálni kicsit.
jan. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!