Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kinek mi a véleménye a SOAD-ról?

Kinek mi a véleménye a SOAD-ról?

Figyelt kérdés

Én nagyon imádom a System of a Down zenéit és a koncerteken való előadásmódjukat, főleg még a 2000es évek elején lévő koncerteken.

Csak kíváncsiságból gondoltam hogy kiírok ide egy kérdést hogy aki ismeri őket, nektek mi a véleményetek róluk?



jan. 24. 15:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Csak azt sajnálom hogy új albumot már nem fognak csinálni :(
jan. 24. 15:46
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Toxicity, Mezmerize és Hypnotize albumokat imádom
jan. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Elhallgatom de nem kedvenceim, számomra nem éppen a kedvenc műfaj, amit játszanak. IOWA-t, meg a Roots-t elhallgatom, de ezen kívül nem igazán.

Tudom, a SOAD ezt másképpen játssza stb. de nálam kerülendő kategóriába esik, sokszor próbálkoztam velük de nem tudtam megszeretni.

jan. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A Toxicity-s korszakuk a mai napig közel áll a szívemhez, sok jó emlék fűződik a dalokhoz és az albumot is az egyik legjobbnak tartom a maga kategóriájában, az elejétől a végéig egy tökéletes album a részemről!

Jó albumnak tartom az első albumjukat is és a Steal This Album!-ot is szeretem, viszont a Mezmerize és a Hypnotize tőlem kicsit távolabbra kerültek. Valahogy nehezebben fogadtam be azt a stílusváltást, amit akkor képviseltek. Elhallgatom azokat is és persze vannak rajta remek dalok, de nem állnak már annyira közel hozzám, mint a jó öreg Toxicity.

jan. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
A barátnőm mutatta meg a Chop Suey-t, ami eléggé tetszett, ezért végighallgattam a teljes Toxicity lemezt. Nekem nagy csalódás volt, de nem bántam meg, ez is egy élménynek fogható fel. Valószínűleg ott rontottam el, hogy szoknom kellett volna kicsit a stílusukat, mielőtt rámszakad az a tömény mennyiségű zúzás. Aztán a Sugar révén sorra került az első lemezük is, ami már sokkal jobban bejött, bár második hallgatásra már az sem tűnt nagy számnak. Jelenleg úgy vagyok velük, hogy tetszik pár számuk, de semmi több.
jan. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kedvencem, az összes lemezüket imádom, de talán legjobban pont a Mezmerize-ot.
jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kívülről fújom a dalok szövegeit, szóval elég nagy favoritok nálam :))
febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ZorPrime ***** válasza:
52%
1998-ban láttam őket a Slayer előtt, azóta sem tudtak igazán megfogni. Amúgy ha SoAD-rajongó vagy, ajánlanék egy némileg hasonló, de százszor betegebb (és szerintem sokkal jobb) bandát: ez a Maximum The Hormone (japán!), hazájukban iszonyat menők, itthon meg szinte a kutya sem ismeri őket, pedig kegyetlenül oda tudnak b*szni.
márc. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyakran hallgatom, de ha igen,akkor jó hangosan. Profik:)
márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!