Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Punk rock koncerteken milyen...

Punk rock koncerteken milyen emberek vannak?

Figyelt kérdés
Mennyire nézik ki a tömegből az olyan embereket akik nem követik az ő stílusukat (kinézetre)? Fültágítóm van, piercingem van de nem a zene miatt… az öltözködésem az tök átlagos. Kb 15 éve hallgatok punk rockot de koncerten még nem voltam soha. Abban az időben még eléggé ment a duma hogy “ha nincs tarajad stb akkor pózer vagy” nem halálra akarom magam vedelni eleve autóval mennék, pogóban nem vennék részt csak érdekel az adott banda…
febr. 6. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem néznek ki semennyire,ha nem akarsz pogózni ne az első sorokban állj.
febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Olyanok még vannak?! Bocs, de jó régen nem találkoztam ilyesmivel, igaz, kicsit kiestem a témából. Csak kíváncsiság: melyik banda? Egyébként voltam én thrash koncerten az egyedüli emberként fehér pólóban :-D
febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
HétköznaPI CSAlódások
febr. 7. 07:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
És ha bárki azt mondja, hogy pózer vagy, akkor mi van? Hát semmi, le kell tojni. A zenére figyelj, ne a többiek véleményére. A pogó kialakulását pedig hamar észre lehet venni, szóval időben el tudsz "menekülni".:D Bár hozzáteszem, én az 50 kilós hab testemmel csomószor álltam már pogó szélén és sose lett semmi bajom, nem löknek be, nem rántanak be, meg semmi ilyesmi.
febr. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#3: Oda nyugodtan mehetsz amiben éppen vagy, normális a közönség, senkit nem fog érdekelni, hogy miben vagy és hogy nézel ki.
febr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Furcsa hajú, alkoholista, kakastaréj frizurájú
febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!