Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tényleg ilyen jó énekes Azahriah?

Tényleg ilyen jó énekes Azahriah?

Figyelt kérdés

febr. 12. 22:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ízlések és pofonok. Kinek mi tetszik.

Nekem például nem tetszik a zenéje. Eleve nem kedvelem ezt a műfajt, amit készít.

febr. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a saját zenéjét hallva nehéz megítélni, mert egy elég egyszerű műfajban tevékenykedik. Láttam tőle régebbi videókat, feldolgozásokat, amelyek alapján jónak mondanám, de a dalai nem tetszenek.
febr. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem világszínvonalú a hangja, de amit csinál, azt jól csinálja. Tudja mik a határai, és azoj belül mozog. Én kedvelem a zenéit, annak ellenére hogy főleg rockot szoktam hallgatni.
febr. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
*azon belül mozog
febr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Amit ő csinál, azt minden 2. ember tudná csinálni, ha így felfuttatnák.
febr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
#5 Hát akkor hajrá. Én nem tudnám csinálni, nekem nincs hozzá tehetségem, sem kitartásom. Például gitáron is nagyon ügyesen játszik, szerintem nem tud minden második ember gitározni. Énekhangja is van, össze tud rakni zenét, többféle stílusban is jól zenél. Azért ezek így együtt nem sok (pláne nem minden második) emberben vannak meg.
febr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%
#6 Amellett, hogy borzasztóan demagóg ez a "hajrá", még be is nézted, mert amatőr zenész vagyok - gitáros, zeneszerző, de jobb híján énekeltem is már zenekarban. Persze engem sosem fog felfuttatni senki, már csak azért sem, mert nem lennék hajlandó ilyen f0st játszani, mint Azariah.
febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
#7 "Persze engem sosem fog felfuttatni senki, már csak azért sem, mert nem lennék hajlandó ilyen f0st játszani, mint Azariah." - És még miért nem?
febr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
15%
#8 Mert nem vagyok fiatal, nem vagyok jóképű, mert van egyéniségem és nem vagyok könnyen irányítható.
febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
Aha értjük, isten vagy!
febr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!