Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért olyan népszerű a KPOP...

Miért olyan népszerű a KPOP Koreán kívül? (Nem gyűlöletkeltő, kirekesztő kérdés)

Figyelt kérdés
Őszintén kíváncsi vagyok és érdekel a műfaj.

febr. 25. 00:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Az amerikai pop miért olyan népszerű amerikán kívül?
febr. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
35%
divathiszti, meg a globalizált világ...
febr. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is van egy kérdésem: miért kell be hashtagelni a BTS-t minden kpoppal kapcsolatos kérdésnél még akkor is ha nem róluk van szó? Nem csak belőlük áll a Kpop!
febr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
33%
#3 az lehet automatizmus is. Egyszer volt egy számtekes kérdésem, tömbökkel kapcsolatban. Nyilván beírtam a tömböt a címkék közé, a rendszer átírta Tomb Raiderre. :)
febr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

#3-as teljesen igazad van

Van pl:

Twice,Monsta X,EXO,ikon,ateez,aespa,girls generation,Red velvet,New yeans,Blackpink,Stray Kids,itzy,Iu(szólista),Everglow,BABYMONSTER,Big Bang,Txt,Dream chatcher,Momoland,Mamamoo,2ne1,BTS,Wanna One,Infinity,Winnert,Szuper Junior,G-idle,Shinee,2pm

febr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a k-pop, hanem maga a koreai kultúra is egyre népszerűbb a világban. Hogy miért azt nehéz megmagyarázni, talán egyre többen csömörlenek meg a nyugati életstílusban és valami újdonságra vágynak az emberek.
febr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
25%
#6 de akkor miért pont egy még "nyugatibb", vadkapitalista társadalom tartalmait fogyasztják?
febr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
#7 Mert ez nem így van egyáltalán. Legalábbis én nem így látom.
febr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#1.

Az amerikai popban nincs ilyen szabványos gyakornoki rendszer.

febr. 26. 00:47
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért népszerűek az európai autók Európán kívül? És a japán autók Japánon kívül?

És az amerikai filmek Amerikán kívül?


Mert tudják mi kell a népnek.

Kapitalizmus van.

Mivel a kpopról elmondható, hogy minőségi, ezért sokan szeretik.

Persze nem mindenkinek ez a minőség, de csak tudnak valamit ha ennyien szeretik.

Ízlések és pofonok.

febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!