Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért olyan népszerű a KPOP...

Miért olyan népszerű a KPOP Koreán kívül? (Nem gyűlöletkeltő, kirekesztő kérdés)

Figyelt kérdés
Őszintén kíváncsi vagyok és érdekel a műfaj.

febr. 25. 00:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%

#1

Azért én az amerikai popzenét és a k-popot nem említeném ennyire egy lapon

febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
80%
#11 egy lapon? Most említetted őket egy mondaton belül.
febr. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

#12

Az amerikai pop zenének, azért nagyobb múltja van, mint a koreai pop zenék.

febr. 28. 09:43
 14/20 anonim ***** válasza:
#13 de akkor is? Miért népszerű az amerikai pop Amerikán kívül? Miért népszerű a koreai pop Koreán kívül? Érted?
febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

#13 tehat akkor a kérdésed az hogy miért népszerű a koreai pop koreán kívül annak ellenére hogy nincs akkora múltja mint a koreai popnak?


Az amerikai pop miért volt annyira nepszerű amerikán kívül, akikor még csak akkora múltja volt mint ma a koreai popnak?

febr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem a zene minősége miatt népszerű, hanem a feminin, meleg fiúkák miatt, akikre az összes kistini lány bukik.

Nézd meg pl a wattpadot, a fanficek 90%-a az, hogy a kis koreai énekesek fenékbe rakják egymást.

febr. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Én is meg tudom erősíteni, hogy a Wattpad és egyéb irományok túlnyomó része arról szól, hogy a BTS tagok párosodnak egymással.

Taekook, Yunkook, Jinmin stb...

Tehát szerintem sem csak a zenéjük miatt népszerűek.

Mondjuk én a BTS tagok közül még mindig nem tudom, hogy melyikek fiúk és melyikek lányok...

márc. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
52%

Wattpadnak amúgy csak 40 millió felhasználója van.


Az nagyon kevésnek számít, egyáltalán nem mondható, hogy népszerű platform lenne.

márc. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#18 ha a wattapad nem népszerű, akkor ezt az oldalt kb senki sem olvassa. Szóval gőzöm sincs hogy kinek címezted ezt a hozzászólast.
márc. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#17-nek és #16-nak írtam.


Attól, hogy a wattpadon lehet vannak ilyen dolgok attól még nem kellene általánosítani, hogy emiatt hallgatják őket meg ilyen az összes fan.

Abból kiindulva, hogy egy nemzetközi platform és mennyi fan van, a 40 millió igenis nagyon kevésnek számít.

Nyilván a gyakorikerdesek.hu-t nem fogják 10 milliónál többen használni, hisz nincs több ember aki beszéli az oldal nyelvét.


Nemzetközi oldalon nem 10 milliós a célközönsség, hanem milliárdok akár.


Instagramon egyes idoloknak van 100 millió követőjük ami már eleve önmagába több, mint az egész wattpad...


Szóval watpad alapján nem lehet ítélkezni.

márc. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!